A hivatal

8. évad (2011) - 24 epizód
9. évad (2012) - 23 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Az áldokumnetumfilm-sorozat egy irodaszereket forgalmazó cég mindennapjaiban enged bepillantást. Főszereplői a mindenkinél mindent jobban tudó főnök, az eminenes helyettese, a poéngyáros fickó, a recepciós lány és még sokan mások. Ricky Gervais fergeteges humorú sorozata ezúttal sem okoz… Több

Premier (HU): 2008.06.08. | Netflix (2021.10.23.) | HBO Max (2022.09.20.)

2023.05.13 oliver400339

Michael Scott rulez

Zseniális sorozat, és Carell alakítása számomra kifogástalan. A szekunder szégyen, ami végig a sorozat alapját szolgáltatja, annyira odaköti az embert a képernyő elé, mint még soha. Nekem végül ez lett a kedvenc sitcom sorozatom.

2018.12.03 mamiéstöti2

Talán a sok különböző karakterű szereplő teszi igazán szórakoztatóvá ezt a vígjátéksorozatot. Szerintem egyedi a műfajában.

2017.03.20 GedyPapa

Kiváló sorozat, ahol vannak szereplők, akik az egyik részben még nagyon bicskanyitogatón viselkednek, míg a másikban nagyon szerethetőek. Pont mint az életben. A karakterek összessége adja a sorozat sava-borsát.

2022.11.30 Victorine

Egyszerre szórakoztató és néhol idegfeszítő, nekem ez a humortalan humor a kedvencem. Kimondottan tetszenek a komoly kamerába nézések, a külön felvett interjú részletek. Nagyon élethűen ábrázolja a munkahelyi légkört, a különféle karakterekkel. Már c... Több

2022.11.23 bajkaizoltan

Engem megfogott a sorozat.

A 8. évadban alakult át a legtöbbször a főcím, hiszen mindig követte a cselekményben bekövetkező változásokat.Szerző: GedyPapa

A sorozatban több esetben is feltűnnek híres személyek mellékszereplőként: Jim Carrey, Josh Groban és Will Ferrell is feltűnik hosszabb, rövidebb szerepekben.Szerző: GedyPapa

Michael Scott mondja a sorozat első mondatát, míg Pam az utolsót. Szerző: ladyg

Az NBC eredetileg úgy tervezte, hogy a 'The American Workplace' címet kapja a sorozat, hogy megkülönböztessék az eredeti, brit verziótól. Később elvetették az ötletet. Szerző: ladyg

Az iroda címe: Slough Road 1725. Slough annak a városnak a neve, ahol az eredeti sorozat játszódik. Valójában Scrantonban nincs Slough Road. Szerző: ladyg