Gyűlölet

The Hatred

2022.02.04 BoBamburg

Elég bugyuta és gagyi, de igazából egész szórakoztató is a maga faék egyszerűségével. Bele van zsúfolva minden kötelező és elcsépelt horrorelem és ijesztgetés, ahogy kell. Persze még egyszer nem áll szándékomban újranézni.

2021.09.02 Eastern79

Nácik és okkultizmus

Biztos én vagyok fordítva bekötve, de egyáltalán nem olyan rossz, mint amennyire lehúzták a neten. A színészi alakítások egész jók, főleg a szigorú apát megformáló Andrew Divoff játéka egyenesen hátborzongató. Az előzményeket szokatlanul sokáig taglalja, és a tényleges ijesztgetésre, valamint a sztori kibontására nem maradt elég idő. Egyébként jó a történet, és néhány paráztatós ötlet is egészen eredeti, egyszerűen nem jók az arányok, ettől függetlenül egyszer nézhető darab, főleg, ha azt nézem, hogy a nemrég bemutatott Démoni egy igen neves rendezővel az élen sem tudott sokkal többet felmutatni.

2018.08.31 pj19

Gyenge film,bár ki lehetett volna hozni belőle többet is,mert az alaptörténete jó,a színész alakítások egész jók.Nem zárták le a film végét igazán,nekem ez nagyon hiányzott.Csak akkor nézzétek meg ha van feles 1,5 órátok!