Beugró

A Beugró egy magyar televíziós improvizációs műsor volt, amelyet a TV2 csatornán mutattak be 2007 decemberében. A műsorvezető Novák Péter volt, és a résztvevők között olyan ismert színészek szerepeltek, mint Rudolf Péter, Kálloy Molnár Péter, Szabó Győző és Pokorny Lia. A műsor lényege… Több

Rendező: Kapitány Iván
Ország: Magyarország
Premier: 2007.12.31.

2024.03.16 FREEWAY

A „Beugró” nemcsak egy egyszerű televíziós műsor volt, hanem egy olyan kultikus jelenség, amely mély nyomot hagyott a magyar humorvilágban. Novák Péter vezetésével és kiváló színészek részvételével a műsor szellemes és kreatív improvizációkat hozott ... Több

2018.10.02 thejoker

Az összes részt láttam már, nem egyszer. Nagyon szórakoztató feladatokat hajtanak végre, még szórakoztatóbb színészek. Rengeteget lehet rajtuk nevetni.

Évekkel később, 2017 őszén ismét az RTL Magyarország egyik adója, az RTL II tűzte műsorára a sorozat újabb részeit Beugró X címen. Szerző: thejoker

A Viasat 3 2012-ben szerződést bontott és bejelentette, hogy nem rendel új részeket.Szerző: thejoker

A gyártó 2011 januárjában a Cool TV helyett a nagyobb lefedettségű Viasat 3-mal kötött új szerződést, ahol már Beugró plusz címen folytatódhatott.Szerző: thejoker

A közszolgálati adó forráshiány miatt csak egy évig volt képes a Beugró folytatására, minekutána 2009 őszétől az RTL Magyarországhoz tartozó a Cool TV vitte tovább.Szerző: thejoker

Mivel a társaságnak nem feleltek meg a nézettségi mutatók, bejelentették a műsor végét, ám közösségi kezdeményezésre az év őszétől átvette az M1 a Comedy Central támogatásával.Szerző: thejoker