Eksztázis

Climax

Revizoronline.com
2019/04/16

Padlóba döngöl az lsd gyötrelmes koreográfiája
Újabb megrázó moziélmény a test, a tudat és a tudattalan mélységeiről a kultikus francia rendezőtől. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/04/17

Értékelés: 8.5/10
Éjféli karnevál
De nem csak technikailag, hanem pszichológiájában is rendkívül figyelemreméltó Noé alkotása. Roppant megragadó, ahogy bemutatja a csoportlélektant, a csordaszellemet, hogy hogyan változik meg gyökeresen az emberi viselkedés egy vélt vagy valós bonyodalom során. Több

Art7.hu
2019/04/23

Korábbi filmjeihez képest az Eksztázis egy sokkal letisztultabb és egyszerűbb alkotás, Gaspar Noé pedig keretek között mintha még jobban működne. Több

Kultúrpart.hu
2019/04/28

Gaspar Noé lsd-jéről még a leszállóág során is nehéz leakadni
Zavarba ejtő, nehezen emészthető, mégis jólesően kimerítő élmény – egyszóval semmi máshoz nem fogható. Több

Dunszt.sk
2019/05/31

Baljós, majd végzetes házibuli Műmájeréknél
Igen, előítélettel ültem be Noé mozijára, harcoltam az érzés ellen, de elbuktam és akár a Zeitgeist ellenében is azt kell mondanom erre a filmre, mint amit idősebb tanult kollégám, Báron György az ÉS-ben: blöff. Több

Creepyshake.com
2019/12/03

A Climax nem könnyű film és egyáltalán nem való mindenkinek, aki viszont érdeklődik a téma iránt annak kihagyhatatlan alkotás, ami olykor lehetne talán picit bátrabb is. Több

Cinegore.net
2020/06/24

... Noé ezt kívülről és cinikusan teszi, tehát nem azonosul szereplői bűneivel, vagyis filmje büntető ítélet a fiatalok nihilista sátánizmusáról. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!