Cobra 11

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei

2022.10.22 Medicopter

Imádom

Imádtam, imádom, imádni is fogom. 10 csillag minimum. Azok a kedvenc évadaim, amelyekben Krüger a főnök.

2019.05.22 indingo

Erre a sorozatra is az a jellemző, hogy van jó és kissé gyengébb epizódok, de ha megkedveljük a szereplőket és egy kissé kíváncsiak vagyunk hát várjuk és várjuk és nézzük és nézzük a történeteket, aztán fanyalgunk ha nem azt kapjuk amit elképzeltünk.

2017.01.19 Gigi

A kezdet kezdetén tetszett, de aztán rettenetesen kiszámítható lett, és az események is inkább a látványos robbanások, ütközések mellé próbáltak kényszeredetten valami sztorit szolgáltatni. Persze voltak benne jó pillanatok is, de többnyire sajnos átlagos maradt.

2017.05.01 hell.l

Régebben csak úgy háttérzajnak ment nálam a tévében. Azért is, mert minden rész szinte ismételte önmagát. Semmivel sem különbözik a hasonló témájú sorozatoktól, nincs benne semmi kiemelkedő.

2016.11.15 goat2000

Ennek a sorozatnak az első fele tetszett. A vége felé azért kezdett ellaposodni, de a főszereplők mindig jól alakítottak. Német sorozatok közül szerintem a legjobb.

2016.04.04 Gergely Varju

Híres-hírhedt a minőségre még nem is törekvő akciósorozat. Amit ígér nem sok, de azt tényleg nyújtja, nem okoz csalódást. De kellemes csalódást sem. Azonban egy folyamatosan menő sorozat, ami megújulni sem fog, de aki nézi az pontosan tudja mit várhat tőle, és azt megbízhatóan meg is kapja.

2016.02.02 pqrs

Egész jól el lehet rajta szórakozni! A sablonos történetek egyáltalán nem unalmasak, a poénok ütősek, igazi német minőség autóimádóknak!

2018.03.19 Leslie77

Nem vagyok elragadtatva a sorozattól. A 9. évadnál meguntam. Az a baj,hogy sablonosak a sztorik.

2015.02.11 sz.andib

Ez a kedvenc sorozatom, imádom amikor törik zúzzák benne az autókat, a színészek pedig jóképűek.