Egyszer volt, hol nem volt ... az élet

Egyszer volt, hol nem volt ... az élet

Il était une fois... la vie
Videók
indingo

1. évad (1987) - 26 epizód

Az Egyszer volt... az élet (franciául Il était une fois... la vie) színes, francia televíziós rajzfilmsorozat, amely elsősorban gyermekeknek készített animációs sorozat. Az Egyszer volt... sorozatok harmadik szériája részletesen bemutatja az emberi test felépítését és működését 26 részben. A sorozat Franciaországban készült 1986-ban. A sorozatot Magyarországon a TV 2, a Minimax és a Da Vinci Learning mutatta be, mind három adó más fordítással és más szinkronhangokkal. A sorozat az előző szériákban megismert karakterek mellett új szereplőket is felvonultat: a "jó karakterek" a testi működésekben részt vevő sejtek, például a vörösvértestek vagy a fehérvérsejtek, míg a negatív… Több

Rendező: Albert Barillé
Forgatókönyvíró: Albert Barillé
Ország: Japán, Franciaország, Kanada, Spanyolország, Hollandia, Belgium, Olaszország
Premier: 1988

2020.08.19 Kazydo

Imádtam gyerekként, nagyon ötletesen mutatja be az emberi test működését, szerintem egy igen hasznos kis sorozat a gyerekek számára. Felnőttként is láttam belőle részeket, jó volt nosztalgiázni.

2019.01.21 indingo

Remek kis mese volt, amiből tanulhat is a gyerek. Sokkal több ilyen kellene.

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és kedves mese amiből gyerekként nagyon sokat tanultunk. Imádnivalóan és érdekesen meséli el a dolgokat és szinte fel sem tűnik, úgy tanulhatunk.

2019.05.16 harnas1207

Gyerekként jobban tetszettek a történelmi részek. De ez nem von le semmit ennek a rajzfilm sorozatnak az értékeiből.

2015.11.02 Niki18

úú de régen láttam már. Gyerekkoromban nagyon szerettem nézni a tvben. MIndig tanultam belőle valamit. Igazán gyerekeknek való aranyos sorozat. Ajánlom azért mindenkinek