Életem a szörf

Soul Surfer

2023.11.01 drg0602

Igaz történet alapján készült fantasztikus film. Érdemes megnézni, mert ebben a filmben minden benne van, ami benne lehet egy ilyen típusú filmben! Színészi teljesítmények nagyon jók, nagyon látványos jelenetekkel teli csodálatos film. Érdemes időt áldozni rá, mert tényleg fantasztikus film! Értékelés: 10/10.

2017.12.09 Deku

Ezt a fajta film megoldást már nagyon tudom kedvelni, hibái ellenére is kíméletlenül király lett és élvezhető. A film remek kikapcsolódást tud biztosítani anélkül, hogy egy percig is unnánk.

2020.01.12 dailyfilmsan

Megnyert magának ez a film, már csak azért is mert igaz történet alapján készült és felfoghatatlan az az akaraterő ami sugárzik ebből a történetből. A másik a hiteles színészi játék. Az egész sugározza magából a tenni akarást. + azért a látvány sem az utolsó.

2018.03.16 BaloghBogi42

Nagyon szép, motiváló film. Nekem is sok erőt adott a nehéz napokban. Azt mutatja be, hogy bármi lehetséges, ha kellően kitartó vagy, és van benned elég erő. Már pedig, ha akarat van, akkor erő is lesz. Személy szerint nekem az az idézet tetszik a le... Több

2015.08.30 Mr. Zero

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

2015.06.19 Kellangy

Igaz történet egy szép, kedves lányról, hogyan lehet legyőzni önmagunkat, és átélni egy tragédiát. Életet formáló ereje van a filmnek, értékes üzenetet közvetít, amit manapság nem sok film. Nem unalmas, érdekes, és csodálatos film. Ajánlom családi mozinak.

2016.08.01 Fanni11

Én nem bantam meg hogy megneztem elgondolkodtato es nagy motivacio ez a film!!!

2016.07.06 online91

Szerintem megéri megnézni a filmet. Néhány jelenet gagyinak tűnhet és szerintem még én is jobb cápát csinálnék, de nem ez a lényeg. A főszereplő nagyon jól játssza a 13 éves lány szerepét, aki tovább csinálta amit szeret annak ellenére is, hogy elvesztette egy karját. Egyszer meg lehet nézni mindenképpen.

2015.02.13 reat

Megható és néhol szívszorító történet. Sokszor sírtam rajta, és a legszebb, hogy igaz történet. Csodálom ezt a lányt, és mindenkinek példát kéne vennie róla. Ez a film megmutatja, hogy mi az hogy kitartás, mi az, hogy családi támogatás és mi az, hogy szeretet. Csodálatos film, csodálatos színészekkel.

2015.02.09 Szilva89

Megkapó igaz történet egy lányról, aki félkézzel is felállt, élt tovább és újra versenyzik. Mindenkinek ajánlom, aki egy igazi storyra vágyik, ami izgalmas és gyönyörű. és a színészek játéka is 10/10es!