Nézd, ki van itt

Er ist wieder da

2017.10.13 azurou

Nem semmi már az alapötlet sem, de a megvalósítás is csillagos ötöst érdemel. Ritkán készül ennyire jó német film, pedig a South Parkban is megmondták, hogy németek nem viccesek. Hát de!

2017.09.16 Berto49

Hitler 2014-ben „feltámad”. Timur Vermes (magyar származású) író regénye alapján. A film sokat ellopott az életemből. Kevés általános érvényű jelenet van benne, nagyon német, de mi más is lehetne?! Igazából nem is értem a sikerét, hogy a megjelenés u... Több

2017.03.09 GedyPapa

Olvastam előtte a könyvet, így annyira nem ütött nagyot. Vagy el kellett volna rugaszkodniuk jobban tőle, vagy követniük, de nem találták el a középutat olyan jól. Viszont az alapkoncepció és színészválasztás is parádés.

2016.12.07 Szorcsik

Nem nyerte el a tetszésemet ez a film, pedig sok potenciált láttam benne és azt hittem, nagyon jól fogok szórakozni rajta. Nem sokéig tudta fenntatani a figyelemmet, egy idő után már csa a háttérben szólt.

2016.10.23 kicsimano

Számomra kissé csalódás volt a Nézd, ki van itt! Az alapötlet nagyon tetszett és kíváncsi voltam, mit lehet kihozni a történetből. Szerintem a film készítői messze voltak a maximumtól. Volt benne sok jó poén, de nagyon sok olyan is, amin nem tudtam nevetni.

2016.12.30 Potoczkie

Sokkal jobb filmre számítottam a beharangozó és a történet alapján, de ehhez képest egy nem túl izgalmas, maximum egyszer nézhető, a közepétől ellaposodó filmet kaptam. Lehetett volna jobb is.

2017.02.23 Beuszi

Nálam ez a film egy cseppet az overrated kategóriába tartozik, ugyanis az ötlet elképesztően jó, d e maga a film a felétől kezdve igen lapossá és talán nem túlzás, ha azt írom, unalmassá vált.

2017.03.27 Szinano

Kicsit csalódtam a filmben, mert én egy jópofa vígjátékra számítottam, klassz ötletekkel, de sajnos eléggé laposra sikerült a film és nevetni sem sokat lehetett rajta.

2016.05.08 jaszon

Én nem igazán tudtam nevetni rajta, szerintem túl erőltetett volt, és főleg azért, mert a karakterek mérhetetlenül ripacsok a poénok kellős közepén. Én ezt nem annyira érzem át így, de biztosan sokmindenkinek bejön ez a fajta idiotizmus.

2016.03.09 Durran

Jó volt! Egy-két poént talán átgondoltam volna, de alapvetően működik a huszonegyedik századi időutazó Hitler gondolata. A karakterek nagyon életszerűek, az egész filmet végig lehet röhögni, nem is kell ennél több.

2016.07.06 Scanian

Nem hibátlan film, de azért egész jó. Én mondjuk nem fogtm folna ennyire karikaturisztikusra a figurát, de így is működött. Ha lesz egy kis időm a regényt is elolvasom, mondjuk lehet, hogy előbb kellett volna olvasni, és aztán filmezni, de ezen már nem tudok segíteni.

2016.10.05 Alayna Jackson

Imádom a könyvet és a filmet is (2 jelenetet leszámítva) A film befejezése zseniális, remekül kiegészíti a könyvet. Az alapötlet brilliáns, a poénok nagyon jók. A színészek nem szimpatikusak de még ez se tudta tönkretenni a filmélményt. A filmből a... Több