Videók

A kétbalkezes Ernest-nek pont Halloween-kor sikerül elszabadítania egy gonosz trollt.

(HercegPeter)

Premier: 1991.10.11.
Több

2021.03.16 danaso

Annyira hülyeség, hogy vicces. Jól szórakoztam rajta és van néhány jelenet, ami nem való gyerekeknek, de mindenkinek ajánlom, aki egy jót akar nevetni.

2016.09.05 Lajos

Nyilván nem oscar díjas alkotás és nem is egy jó film a standardok alapján, de nagyon jó szórakozás. Egy kis bűnös élvezet.

A főszereplők, Bill Byrge, Daniel Butler, Jackie Welch, Mike Montgomery, Mike Hutchinson, Barry Scott, Myke R. Muller és Barkley kutya korábban szerepeltek az Ernest Goes to Jail (1990) című filmben.Szerző: Thibo84

Ernest megemlíti Krumplifej urat. Jim Varney szerepelt a Toy Story - Játékháború (1995) és a Toy Story - Játékháború 2. (1999) filmekben, amelyekben Krumplifej uraság is szerepel.Szerző: Thibo84

Miután Ernest börtönbe kerül egy korábbi filmben, egy 1990-es Entertainment Weekley cikkben vita volt a következő Ernest filmről, amelynek címe Ernest Scared Stupid, de az akkor leírt cselekmény arról szólt, hogy Ernest egy kísértet járta házat örököl a családjától.Szerző: Thibo84

Az egyetlen Ernest film, amelyben Bobby Chuck nélkül van.Szerző: Thibo84