Gonoszkák

Gonoszkák

Evil Toons

Négy fiatal lány takarítói munkát vállal egy kétes hírű házban. Az éjszaka közepén egy különös alak egy ijesztő könyvet nyújt át nekik. Miután a lányok felolvasnak a könyvből, éltre keltenek egy rajzolt démont, ami vérre és lelkekre éhezik...

(dulkap)

Rendező: Fred Olen Ray
Forgatókönyvíró: Fred Olen Ray
Premier: 1992.01.08.
David Carradine
Dick Miller
David Carradine

2016.07.09 Fidos

Próbáltam szeretni a filmet, hiszen én általában kapható vagyok mindenféle eszement hülyeségre, ami csak ki tud pattanni egy alkotó fejéből, de ez a film egyszerűen egy blöff. A nagyon sablonos alapszituáció még elmenne, de ahogy halad előre a sztori úgy lesz egyre abszurdabb és egyben unalmasan érdektelen is.

2015.10.13 stif

Hát, én értem, hogy ez a film egy trash, vagy valami olyasmi, de azért a sztorira egy kicsit jobban is odafigyelhettek volna, mert ez és az alakítások egyszerűen szörnyen kínosra sikeredtek. Nehéz végignézni a filmet, még a sok pikáns jelenet ellenére is.

A filmet nyolc napig forgatták úgy, hogy a felszerelést és a személyzetet egy másik produkciótól kérték kölcsön.Szerző: dulkap

Az író/rendező Fred Olen Ray több pornószínésznőt is szerződtetett a filmhez, hogy ne legyen gond a szereplőknek a meztelenkedés. Szerző: dulkap

David Carradine azt a parókát viseli a filmben, amit az Észak és Dél (1985) című sorozathoz készítettek neki.Szerző: dulkap