Eyewitness

Eyewitness

2019.05.04 petraszab

Az érzelmek nem igazán jöttek át a képernyőn. A története is kicsit elcsépelt és kiszámítható.

2018.02.28 indingo

Én nem láttam az eredeti sztorikat így írom le a véleményem. Az ötlet maga tetszik és fiúk alakítása is jó volt. Ami zavart, hogy már az elejétől kezdve tudjuk ki a ludas, aki mindenhol ott van és persze sose bukik le.

2018.03.31 Bazzzsi

Az eredeti sorozat nekem jobban tetszett, nem is értem ezeket a másolásokat. Persze e fiúk helyesebbek voltak, de a sztori már ismert volt. Ha ezt láttam volna előbb ez tetszene jobban.

2018.11.04 VvV

Inkább a két főszereplő kapcsolatáról szól a film, mintsem egy bűntényről. Közepes sorozat.

2019.03.23 Timcsi

Előre lelőtték benne minden téren a poént. Sok izgalom ezáltal nem volt benne, de egynek elment.

2016.11.16 piZZola

a norvég eredeti alapján készítették, persze amerikai környezethez igazítva. sokkal többet foglalkoznak itt a szereplők közti viszonyokkal. minden a fő negatív szereplőtől fog függeni, a norvégban is ő volt a húzóerő

2017.05.07 khatta

Láttam az eredeti norvég sorozatot, láttam a HBO Romániában gyártott változatát is. Véleményem szerint az amerikai változatot egy kicsit, talán nagyon túltolták. A két fiú esetében nem jön át az a rettegés ami a norvég és román változatban megvolt. A... Több

13 parancsolat
2017