A végzet asszonya

A végzet asszonya

Fatale
Kali Hawk
Michael Ealy

A sikeres sportügynök, Darren (Michael Ealy) élete lassacskán a darabjaira hullik, miután belebonyolódik egy nyomozási ügybe, melyet az eltökélt, de partvonalra tett nyomozó, Qinlan (Hilary Swank) vezet, a nő, akivel korábban egy vad egyéjszakás kalandban volt része.

A Fekete és kék… Több

Rendező: Deon Taylor
Író: David Loughery
Premier: 2020.12.18.
Forgalmazó: Freeman Film

2022.12.15 Gauss

Jó film is lehetne, de nem az. :D Tele klisékkel, de az nem annyira baj. A legnagyobb baja az a filmnek, hogy nagyon buta vége van.

2021.04.15 Emmersson

Gagyi

10 perc után kikapcsoltam és töröltem. Ócska kezdés, gagyi párbeszédek, zs-kategóriás szituációk és minden klisé, ami egy szutyok filmben elképzelhető.

2022.11.25 Török389133

Nem volt ez rossz, egész fordulatos a történet, nem tudom, miért ez a sok negatív vélemény.

2021.04.22 Kiss

Hilary Swank ezzel a filmjével nálam nagyon visszakerült a térképre. A pályája elején nagyon ígéretesnek tűnt, az elmúlt években azonban semmi említésre méltót nem hozott. Ezzel a filmmel nálam nagyon betalált.

2021.03.04 sandras87

Alapjában véve nagyon jó hangulatú film, jól el van találva a vizuál, de a sztori egy nulla. Kár érte, mert bőven volt benne potenciál.

2018 augusztusában, mindössze egy hónappal a forgatás megkezdése előtt jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepét az Oscar-díjas Hilary Swank fogja alakítani. Szerző: hp

A film forgatása 2018 szeptemberében kezdődött meg Los Angelesben. Szerző: hp

A filmet eredetileg már 2020 júniusában bemutatta volna a Lionsgate, azonban a koronavírus járvány miatt a premiert végül őszre halasztották. Szerző: hp

Mike Colter és Hilary Swank a Millió dolláros bébi után ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp