A szürke ötven árnyalata

Fifty Shades of Grey

2015.03.18 idefix

A főhősnőt elvakítják az érzelmei, olyan dolgokba sodorják, amik nagyon messze állnak tőle. Kiszolgáltatottá válik, hatalmába keríti egy beteges gondolkodású férfi. Mindketten a saját érzéseik és függőségeik rabjai.. Érdekesen mutatja be a film ezeket a lelki vívódásokat.

2015.03.29 goldfisy

A film közel két órájában egy helyben toporog, nem jutunk előrébb sem a mondanivaló, sem pedig a történet tekintetében. Egyedire sikeredett, az biztos, de elég monoton, a csattanó pedig egyszerűen hiányzik.

2015.03.17 Mmaarrttoonn

Nekem bejött a film, kicsit vontatott, kicsit melankólikus,de egyedi. A befejezés sejtelmes, végülis azt érezni, hogy nincs lezárva a dolog, ezáltal is érdekessé teszi a sztorit.

2016.01.25 Kandurbaba

Nekem csalódás volt a film, jobbra számítottam. Unalmas és kiszámítható volt. Azt gondoltam a bemutatója után, hogy érdekesebb és egyedibb lesz. A vége viszont jó, hogy a nézőre bízza a befejezést.

2015.11.01 Vivi02

Elolvastam mind a 3 részét. Kár hogy a filmben nem azokat a részeket használták, amiknek nagyobb jelentősége is lett volna. Így is jól sikerült,ha film nem is, de a szereplők kárpótolnak mindenért.

2016.02.27 Kicc

Elferdíti a BDSM-et

Betiltatnám a teljes trilógiát és mindent, ami hozzá kapcsolódik! Romantikusnak, ideálisnak mutat be egy bántalmazó kapcsolatot. Úgy tünteti fel, mintha Ana és Grey kapcsolata BDSM lenne, holott nem az. Bárki, aki valaha akár csak olvasott is arról, ... Teljes kritika

2018.01.04 Dius0520

Mikor először láttam, nem tudtam felfogni, hogy miért volt ezért oda annyi ember a mozikban. Valószínűleg a könyv nagyobbat szólt, amit a filmben nem tudtak visszaadni, de akkor is csalódás volt. Ellenben a 2, részben elkezdtek értelmet adni ennek a ... Több

2015.03.08 zsfarkas

A könyv tetszett, a film nem sikeredett olyan jóra,de nem bántam meg hogy megnéztem . Egy estét megért :-)

2015.05.19 Sz.N.K.N

Könyvben olvastam először. Nagyot csalódtam a filmben, mert akkora ugrások voltak benne a könyvhöz képest, hogy az vmi szörnyű. Tudom, hogy nem lehet 2 órában megjeleníteni 300 oldalt, de hogy így legyen vége (kb. ez a könyv fele volt)......... Túl sokat vártam a könyv után.

2015.02.12 Bimbi

Erről a filmről az jut eszembe, hogy túl jó és egyedi akar lenni és ezáltal lesz erőltetett. Közepesnek mondanám, túl nagy élményt nem nyújtott.

2015.06.01 zoll-e89

Hát ez valami hihetetlen film volt. Hihetetlenül tudott irritálni az elejétől a végéig. 125 percnyi tömör unalom volt ez számomra. Láttam a sok kommentet sok helyen, miszerint milyen borzalmas stb. Nem lőttek túlzottan mellé értem én, lesz következő rész persze de akkor is valahogy olyan semmilyen lett.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

Kicsit vontatott a történet, a nők megszégyenítése egyébként sem kedvelt téma nálam. Ez a film inkább negatív példát mutat. Többet vártam tőle a beharangozók után.

2015.08.28 avocados

Nem értem mit látnak ebben a filmben. Joggal az év legrosszabbja, az IMDB értékelés szerintem még ahhoz képest jó is. Igénytelen és unalmas, a mai fiataloknak persze tökéletes.

2015.04.22 krisztike18

A cselekmény szintjén szinte pontosan azt látjuk a vásznon, ami a könyvben szerepelt, bár itt kiütköznek a regény gyenge pontjai, ráadásul filmen még életszerűtlenebbnek hatnak azok a párbeszédek, amik már papíron is bicegtek. Aki olvasta a könyvet,... Több