Foglyok

Foglyok
Videók

2020.09.10 szoljhozzam

A történet egy érdekes kort mutat be. A film jól indult és jól végződött, de közte valahogy semmilyen volt.

2019.12.28 indingo

Azt kell, hogy mondjam, hogy Deák Kristóf (ismét) zseniálisat alkotott. A Foglyok az első nagyjátékfilmje, de ez nem látszódik a produktumon. Elképesztően profi munka. A történet végig leköti az ember figyelmét, pedig már láttunk jó pár filmet a témá... Több

2019.12.29 Berto49

Megint jönnek, kopogtatnak...

Nem a Szamos menti kurta kocsma, hanem egy pesti bérház egyik lakásának az ajtaján, 1951 júniusának első napjaiban. ÁVÓ-sok szállják meg a lakást, egérfogót alakítanak ki, bejönni lehet, kimenni nem. A testület tagjai bizonyára gyorstalpalón szerezté... Teljes kritika

2020.01.31 Szilonka

Érdekes film volt és örülök, hogy már mi is tudunk már ilyen filmeket csinálni.

2019.12.29 TomÁcs

Már a film plakátja is mestermunka. Nagyon jól felépített a története, én egy cseppet sem unatkoztam. Egy kínos témához nyúl, mégis van benne humor is.

2020.03.04 Lonka

A történet leírás ellenére izgalmas és mindvégig feszültséget hordozó film, csak ajánlani tudom.

2020.01.06 petraszab

Meglepődtem, hogy sokan keserű szájízzel fogadták a filmet. A látványa nem csak magyar viszonylathoz képest, de lenyűgöző és a története sem kutya.

2020.01.06 Di Canio

Jobbat vártam, a nézhető kategóriába éppen befér, a színészek is gyengének tűnnek, a történet pedig még jó is lehetne.