Frankenweenie - Ebcsont beforr

Frankenweenie

2019.07.25 Ms. Akárki

Tipikus Tim Burton animációs mese érdekes sötét hangulattal és képi világgal. Gyerek és kutya barátságáról szól kicsit horrorizált köntösben. De kellemes kikapcsolódás, inkább felnőtteknek szól. Gyerekeknek kicsit ijesztő lehet.

2018.01.19 mamiéstöti2

Egyedülálló ábrázolásmódú rajzfilm, mely egy kicsit elvontnak tűnik, de akik szeretik az új technikai megoldásokat azoknak ajánlom.

Tim Burton csinált egy egész estés animációs mesét csak felnőtteknek. Van egyfajta morbid bája az egésznek. Egyedi, tele élettel, és leköti a figyelmet az újszerűsége miatt. Beteges, de akinek bejön, az nagyon fogja szeretni.

2017.12.10 Deku

Nagyszerű, látványos és érdemes bepróbálnia mindenkinek ezt a kellemes filmet. Ez a film teljesen rendben volt minden téren, fantasztikusan átadta azt a hangulatot, amit létre akart hozni.

2018.10.29 dailyfilmsan

Nagyon tetszett. A rajzfilm nem f ltétlen való kisebb gyerekeknek, hiszen ijesztőek tudnak lenni a szereplők. Ez Tim Burton sajátos sötét stílusa ami nekem kifejezetten tetszik ebben a mesében. A sötét árnyultság mellett viszont a melegszívű szándék ... Több

2017.09.17 SzFa

A történet leírása alapján kísértetiesebbet vártam. Nekem nem tetszett a történet, és a gyerekeknek sem ajánlom, mert számukra félelmetes lehet, hogy a halottakkal beszél a fiú.

2017.08.15 czigler.nora

Tim Burton egyik legjobb alkotása, olyan kis aranyos és mégis ijesztő ez a mese. Ötletes, hogy fekete-fehér. Nekem az animációk is tetszenek benne, ajánlós film :)

2016.06.11 Mithrel

Nagyon morbid, de ebben az esetben ez inkább hat pozitív jelzőnek. Szeretnivaló, megható, közben ijesztő és nagyon-nagyon beteg. De úgy néz ki, ez egy tökéletes keverék lett, bámulatos film. Nem sablonos történet, egyedi Burton-fajta. És igen, ez is pozitív része az alkotásnak. :)

2015.03.31 J.Hunt

Kicsit viccesen és rémisztően mutatja meg hogy a gyerekek mire képesek azért hogy ne veszítsenek el egy kis háziállatot akit imádnak. Tim Burton végre visszatért ahhoz a vonalhoz, amit nagyon tud, és ismét erőset alkotott.