Fuss az életedért

Fuss az életedért

Freerunner

Ketyegő bombával a nyakán, egy fiatal freerunner versenyt fut az idővel és mindenféle rosszfiúkkal. Célja a város egyik végéből eljutni a másikba, hogy megmentse saját és barátnője életét.

Forgatókönyvíró: Raimund Huber, Jeremy Sklar
Premier: 2011.09.15.
Rebecca Da Costa
Rebecca Da Costa

2019.05.07 indingo

A címe alapján többet vártam, a történet roppant egyszerű és látványilag sem hozták ki belőle amit lehetett volna. Tele van klisékkel és ettől roppant unalmas és kiszámítható, olyan mintha már látta volna az ember csak most a történetet freerunner versenyzőkre.

2018.05.21 Attila

Nem egy rossz film egyébként, de annyira sablonos karakterekből rakták össze, hogy sokszor már fájdalmas volt, hogy ennyire tellett csak kreativitásból a készítőknek. Nem tudom, engem a sztori egyszerűen nem kötött le.

2016.10.22 nándi99

Hogy ne húzzam feleslegesen az időt, ez egy nagyon híg parkour film. Sem látványban, sem pedig történetben nem igazán teszi oda magát, így nálam a gyenge alakítások már szinte fel sem tűntek. Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, de én személy szerint igyekszem elfelejteni, hogy láttam.

(2019. 01. 04.)
Freerunner (2011)
"Megtekintés: Persze. Pár évente, újra és újra, mert mostanra semmire nem emlékszem ebből a filmből. A kritikát évekkel korábban írtam és csak átmentettem ide." Több