Videók

A szívsebész Nathaniel Grant felértékeli munkáját és magánéletét - melyik a fontosabb és valójában mi is az élet igazi értelme?!

(erare)

11. évad (2017) - 18 epizód
12. évad (2019) - 11 epizód
13. évad (2019) - 10 epizód

2022.03.08 dandelion1983

Cuki, szívet melengető családi sorozat, amolyan McLeod lányai kanadai kivitelben. Mentes mindenfajta intrikától, cselszövéstől, nemes a maga egyszerűségében. Nagy mélységekre nem szabad várni, de egy könnyed szórakozásnak tökéletes.

2020.10.01 jfruzsi97

Nagyon szeretem. Nagyon jó az alap téma, fizikailag és mentálisan sérült lovakat hoz helyre a főszereplő, természetes módokkal. Kihívásokkal néz szembe, több szereplő is. Érdekes, leülős kis családi sorozatnak is lehet mondani. Na meg a környezetről ... Több

2017.01.15 Gigi

Nálam ez tipikusan háttérzajként nézhető sorozat. Annyira nem tud lekötni, hogy kizárólag csak ezt nézzem, kell mellé egy másik tevékenység, vasalás, pakolászás, stb. Erre a célra tökéletes, de ennél jobban sajnos nem tud lekötni.

Néhány Heartland-színész egyben rendező is. Michelle Morgan (Lou Fleming) és Chris Potter (Tim Fleming) is rendezte a sorozat epizódjait. A 14. évad 9. epizódja, a „Find Me in the Dark” Michelle rendezői debütálása. Chris Potter eddig 23 epizódot rendezett, amelyek közül néhány a rajongók kedvence!Szerző: jfruzsi97

A Heartland sorozatot egy valódi tanyán, Kanadában, az Alberta állambeli Millarville-ben forgatták. A stúdiófelvételeket a tőle nem messze található Calgary-ben vették fel. Heartlandnek négy fő forgatási helyszíne volt. A Millarville-i istálló és tanya, a Dude Ranch-en, amely a Heartland Ranch és a High River közelében található. A High River a Hudson szerepét tölti be a sorozatban, a parton található a Maggie's Diner. A tanyán vagy az állatorvosi klinikán zajló belső jeleneteket a Calgary stúdióban forgatták. Szerző: jfruzsi97

A Heartland jelenleg (2020) a leghosszabb ideje futó dráma a kanadai televízió történetében.Szerző: jfruzsi97

A könyvben Lou teljes neve Louise Fleming. A sorozatban a teljes neve Samantha Louise Fleming.Szerző: rbernadett

A film Lauren Brooke azonos című könyvsorozata alapján készült. Szerző: rbernadett