Hogyan szexeljünk

Hogyan szexeljünk

How to Have Sex

Klubok, társasági összejövetelek, alkohol és persze a pasik folyamatos áradata. Tara, Skye és Em, három elválaszthatatlan barátnő, a középiskolát követő nyáron teljesen belemerül az éjszakai életbe a nyüzsgő görög tengerparti városban, Maliában. Életük legizgalmasabb és legfeledhetetlenebb… Több

Forgatókönyvíró: Molly Manning Walker
Ország: Egyesült Királyság, Görögország
Premier (HU): 2024.04.04.
Forgalmazó: MoziNet

2024.04.06 ofszet

Szerintem közel sem annyira tabudöntögető a film, mint, amit igyekszik magáról elhitetni, ettől függetlenül sokak számára tanulságos lehet.

2024.04.04 Sonny

Mi tagadás tetszett az egész alaptörténete, de valahogy nem ragadott magával. A karakterek érdekesek és a hangulata is jó.

A film 3 247 210 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 855 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet 8 perces álló ovációval fogadták a Cannes-i Filmfesztiválon.Szerző: csd

A forgatás 2022 novemberében zajlott Maliában, Molly Manning Walker rendező elmondása szerint mindenképp el akartak készülni a filmmel a Cannes-i Filmfesztiválra.Szerző: csd

Mia McKenna-Bruce (Tara) egy hónappal a forgatásra várandós lett, így a film teljes promóját így csinálta végig az ezt követő hónapokban.Szerző: csd

A Hogyan szexeljünk forgatása hat hétig tartott: az első kettő a partijelenetekre, az utolsó négy pedig a szállodai jelenetekre fókuszált. Mivel a forgatás a nagy jelenetekkel kezdődött, 200-300 statisztával, ez eléggé megterhelő volt a munkálatok számára.Szerző: csd

(2024. 04. 24.)
Bulikultúra kezdőknek
„Ezek a mai fiatalok” – hangzik a felkiáltás, melyet már iróniából mondani is legalább annyira giccses és közhelyes, mint komolyan gondolni. A Hogyan szexeljünk témája viszont kétségkívül ez, vagyis korunk fiataljai, akik egymást nyomasztják bele a szüzességveszejtésbe, a publikus fellációba és a koktélszökőkutaktól való permanens ájulásba.... Több
A maikoház szakácsa
A tőzsde királynői