István

1. évad (2020) - 9 epizód

Madison Reyes

Julie anyja halála után feladta a zene iránti rajongását. Amikor azonban egy kilencvenes évekbeli együttes tagjainak szellemei jelennek meg a stúdióban, újra kedvet kap a dalszerzéshez és az énekléshez.

(qwer)

Premier: 2020.09.10. | Netflix (2020.09.10.)

KULCSSZAVAK

2022.05.25 jfruzsi97

Jó volt a sorozat története. Két egybefutó szál. Szórakoztató, megható volt néhol. Kellemes kis sorozat.

2020.10.02 indingo

A kis csaj helyenként brutálisan volt felöltözve, de a hangja nagyon ütős volt. Az ötlet elsőre nem tetszett, de aztán az érzelmi szál és a dalok megfogtak.

2020.09.18 VvV

Nekem olyan Disney-s hangulata volt a sorozatnak. Maga a szellemtéma egy új oldalát mutatta meg a történet. A főszereplő lány valóban nagyon tehetséges.

2020.10.19 Kanyi

Nagyszerű tinisorozat, az érzelmi szál nagyon megfogott.

2020.09.11 Kiss

Minden percét imádtam, szórakoztató, humoros, lendületes, összességében egy nagyon kellemes meglepetés.

Madison Reyes (Julie) nagy rajongója Jeremy Shadanak (Reggie), és első találkozásukkor nagyon zavarban volt. Jeremy Shadda ismerős lehet mint a Kalandra fel sorozat főhőse, Finn, vagy Lance a Voltronból.Szerző: Hupka Adrián

Owen Joyner és Savannah May együtt szerepeltek a Nickelodeon sorozatában, a Kinght Squadban.Szerző: Hupka Adrián