Macskafogó 2 - A sátán macskája

Macskafogó 2 - A sátán macskája

2024.01.10 JRD

A legrosszabb dolog, ami egy legendás rajzfilmmel csak történhetett. Hogy mi is az? Nos, hogy kapott egy következő részt. A hatalmas költségvetéssel készült film bemutatóját sokan várták, és körülbelül ugyanannyian csalódtak is benne. A történet gyer... Több

2019.02.19 mamiéstöti2

Élvezhető, de mint mindig az első részt nem tudja felülmúlni, de mindenképp jó kikapcsolódás volt számomra.

2017.06.13 Orosz István Nézhetetlen

Szerintem nem lett, rossz érdekes folytatás, bár egy kicsit lehetett volna bővebb, csavarok fordulatok stb..

2019.01.30 dailyfilmsan

Annyira magyar hogy jó nézni. A macskafogót még anyukám mutatta meg nekem és az első része is nekünk készült és nem a külvilágnak. Itt más a dolog kapunk egy-két külföldi elemet de az alap magyar. Egyfajta társadalomkritika van elrejtve benne. Egyfajta kontraszt az első részhez. Élvezhető, frappáns és vagány rajzfilm.

2019.05.31 Ms. Akárki

Nagyon jó és élvezetes magyar rajzfilm. Igazi kuriózum. Már gyerekkoromban az első részt is imádtam. Így borítékolható volt hogy ezt is fogom. Igazán sajátságos és olykor olyan humora van amit csak mi, magyar érthetünk meg igazán.

2018.07.23 Norbert93

Sokkal gyengébb és felejthetetlenebb az első résznél, de jóval színvonalasabb a borzalmas Kis Vuknál. Meg lehet nézni.

2018.12.05 harnas1207

Tetszett is meg nem is. Szebb látvány volt, és az első rész hangulatát tudta hozni, de a történet nekem nagyon nem jött be. Ebből a részből nem lesz klasszikus idézgetés, sem mém.

2017.03.07 alexxx

Nagyon nagy élvezettel néztem, és bár igaz, hogy az elsőt korántsem éri utol, azért nekem tetszett...

2017.07.07 moviewer

Sajnos nem tudta hozni az eredeti film minőségét sem hangulatban, sem történetben, ám ennek ellenére megállja a helyét. Szerintem azért megéri megnézni.

2023.08.19 Ergit

Az első rész felülmúlhatatlan, de ettől még ez a rész is élvezhető!

2017.05.26 Sem Rorrey

Nagy csalódás volt számomra az első után, bár az igen magasra tette a lécet. A grafikája viszont tetszik.

2018.02.11 zsani

Az első résznél sokkal gyengébb minőségű rajzfilm. Tele van vicces poénokkal, és külső utalásokon is jókat lehet szórakozni. A szinkronhangok nagyon kiválóak.

2016.05.21 Vadgazda

Szerencsére nem rontották el nagyon az első részhez képest. Hasonló maradt a rajzolás is, a sztorija viszont helyenként elég gyenge és túlságosan elüt az elsőtől. Önmagában az elsőtől elvonatkoztatva viszont szilárdan állja a helyét. Tetszett!

2019.01.07 Bibabac

Nagyon sokan lehúzták, ezért pesszimistán álltam neki nézni, de kellemeset csalódtam. Határozottan nézhető, akár többször is. persze, nem hozza az első rész színvonalát, de számomra szórakoztató volt. A történet néhol zavaros, és kissé erőltetett, ak... Több