Minari: A családom története

Minari

2023.11.29 Kinga Kecskeméti

Egy koreai család küzdelme a megélhetésért külföldön. A férj álma a farm, de a feleség a városba akar menni a gyerekei, az édesanyja miatt. A sors végül elintézi a döntést! Remek film, a nagyi imádnivaló!

2021.11.12 dandelion1983

Különleges film. Erősen beszippant, nevetsz, meghatódsz, mosolyogsz, közben a saját életedet is górcső alá veszed. Nem megy túl mélyre, így a nézőnek is marad megfejtenivaló. Van valami különös bája, és ránk bízza, hogy vidámnak vagy szomorúnak látjuk-e az alkotást.

2021.03.22 elekm90

Remek dráma a család fontosságáról és a kitartásról, ami hatásvadászat nélkül tud hatásos lenni, manapság egyre kevesebb az ilyen, így még jobban esett a lelkemnek ez a film. A nagymama óriási forma volt, de Steven Yeunnak is nagyon örülök, aki már a... Több

2021.10.13 Bazzzsi

Nagyon jönnek az ázsiai filmek. A történet jól indult, de bennem maradt hiányérzet. A nagyi zseniális volt.

2021.07.08 penci

Számomra ez az év legjobb filmje, bármi is történjen ezután. Annyira fantasztikusan van megírva, annyira szívhez szóló az egész. Maga a csoda.

2021.07.06 firczy

Személy szerint nagyon nehezen tudtam ráhangolódni a sztorira, de aztán beszippantott teljesen. Szerintem mindenképpen érdemes megnézni, ez pont az a film, amit kár kihagyni egyszerűen.