Moszkva, Belgium

Moszkva, Belgium

Aanrijding in Moscou

Nem a megszokott körülmények között találkozik egymással a negyvenegy éves Matty és a huszonkilenc éves Johnny. A háromgyermekes asszony az egyik szupermarket parkolójában nekiütközik egy kamionnak. Az ifjú sofőrnek nem tetszik a dolog, a kezdeti vita hamarosan veszekedéssé fajul. Az indulatokat a kiérkező rendőrök fékezik meg. Néhány nappal később Johnny felkeresi Mattyt. Elnézést kér a történtekért, majd kijavítja az asszony kocsiján lévő horpadást. A korkülönbség ellenére kapcsolat bontakozik ki közöttük, amit rossz szemmel néz Matty korábbi barátja.

Ország: Belgium
Premier (HU): 2009.07.02.

2023.08.03 turjild

Jól indul a film, vicces, és tetszenek a karakterek is. De aztán elfogy a szusz belőle, és inkább idegesítő lesz a főhős vívódása és folyamatos bizonytalankodása is. Aztán már alig vártam, hogy vége legyen, és végül az sem tetszett, olyan semmilyen, lapos lett. Hát ez van :)

2015.06.29 Buborék

Imádnivaló film. Amúgy is szeretem a romantikus filmeket, amelyhez humor is társul és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek nem hollywoodi sztárok, mégis nagyszerű alakítást nyújtanak. Csak ajánlani tudom!

A narancsvidék
2003