Nude per l'assassino

Nude Per L'assassino

2008. október 27-én kiadták DVD lemezen, Strip Nude for Your Killer címmel.Szerző: Archívum

Andrea Bianchi-t egy időben Mario Bavához, és Dario Argentóhoz is hasonlították.Szerző: Archívum

1979. október 04-én az Egyesült Királyság mozijai is műsorukra tűzték, de öt percet kivágtak a filmből.Szerző: Archívum

A Nude per l'assassino 1975. augusztus 26-án került a mozik műsorára Olaszországban.Szerző: Archívum

Az IGN munkatársa, David McCutcheon sokkoló filmként jellemezte, amely a képkockáiba rengeteg erőszakot és szexuális romlottságot pakolt.Szerző: Archívum

A Nocturno magazin négy csillagot adott a filmre az ötből. A hetvenes évek addigi legmerészebb filmjének titulálták.Szerző: Archívum

Noel Murray, a The A.V.Club riportere a korai Sergio Martino filmekhez hasonlította, példaként az Il tuo vizio é una chiusae solo io ne hola chiave című alkotását hozta fel.Szerző: Archívum

A kortárs kritikusok véleménye szerint Massimo Dallamano 1972-es What Have You Done to Solange? című mozijára hasonlít ez a film. Szerző: Archívum

Határozottan kötődik az aberrált szexualitáshoz, nyilatkozta többek között a Slant magazin riportere, Budd Wilkins.Szerző: Archívum

Az AllMovie szemérmetlenül szadistának nevezte a filmet, és az öt csillagból kettőre értékelte.Szerző: Archívum

A Monthly Film Bulletin felületes szexuális szórakoztatásnak nevezte a filmet.Szerző: Archívum

Mivel a forgatókönyvíró Massimo Felisatti nem akarta egyedül vállalni a felelősséget a történetért, a rendező nevét is feltüntették az írók között.Szerző: Filmbarbár