Patthelyzet

Patthelyzet

2021.12.23 sptt

Elég halvány ötlet, gyenge kivitelezés, egy alapvetően feszült helyzetben is többnyire unalmas jelenetek. Ez a mozi nem fog a magyar filmművészet legnagyobbjai közé tartozni, feltételezhetően nem is ez volt a célja. Bár az érdekelne, hogy akkor mi, h... Több

2021.08.12 Caravaggio1978

Erika mellbősége csökkent

Teljesen jó volt maga az ötlet, a történet, de a megvalósítással voltak ezért kicsit gondok. Túl műanyagok voltak a beszélgetések, olyan betanult, színházas jelenetek érzetét adták, nem egy filmét. Azon csodálkoztam, hogy nem volt néger szereplő a filmben. Miért nem??? Ha már a kötelező meleg pár benne volt, a szegény, mártír színes bőrű miért nem? Ha kicsit ellazultak volna a színészek, azért többet ki lehetett volna ebből a filmből hozni.

2021.01.10 stevepisti

Pedig én annyira szerettem volna, ha jól sikerül, de sajnos nem tetszett. A színészek még úgy ahogy rendben voltak, bár ott is voltak problémák, de pl. a helyszín annyira mű hatású volt, mint egy tv sorozatban, néhány erőltetett poén és a párbeszéd i... Több

2021.08.24 stomachh

Még jó is lehetett volna az ötlet alapján. De nem lett az. Buta dialógok, idegesítő fényképezés. Sokszor a szöveget sem lehetett érteni, motyogás, hadarás, főleg a hosszú hajú "színész", amit művelt... Egy jó tulajdonsága volt: hogy csak 1 órát rabolt el az életemből.

2020.08.09 makk20

Egyszeri nézésre éppen alkalmas a Patthelyzet, de ezen a kategórián sajnos nem mutat túl a film. Mindenesetre jó volt látni, hogy a magyar filmipar egy komolyabban vehető krimit is kitudott végre termelni magából.

2020.08.07 Marton

Na, hát igazán nem tudtam, hogy mire számítsak ettől a filmtől, és nem azért mert pusztán "magyar" film lenne, hanem mert elnézve a stáblistát, ezeket a színészeket nem igazán láthattam még hasonló szerepben, de még így is nagyon kellemes meglepetés volt ez az egész. Szerintem érdemes belevágni!

2020.08.05 sbesz

Mégiscsak kezdi kapizskálni a magyar filmipar, mi kell a nézőknek. Végre egy lendületes film nem várt meglepetésekkel és remek befejezéssel. nem tökéletes, de kellemesen meglepett.

2020.08.02 Fuder

Fordulatos, izgalmas krimi. Szűcs Dóra belopta magát a szívembe, ilyen ígéretes elsőfilmes bemutatkozás után azt hiszem, érdemes figyelemmel követni a rendezői munkásságát.

2020.08.07 milantoth06 Nézhetetlen

Ki dobott pénz volt ez a film. Vannak jó magyar filmek, de ez nem tartozik közéjük. Nézhetetlen, értékelhetetlen, egyértelműen kikövetkeztethető. Senkinek nem ajánlom aki jó filmet szeretne nézni.