Ingerlő idomok

Ingerlő idomok

Perfect

Adam Lawrence a Rolling Stone c. populáris lap újságírója egy aerobik klubról készül anyagot írni. A kiválasztott Los Angeles-i klub vezetője, Jessie, először mereven elzárkózik az együttműködéstől. A férfi taktikát vált, és el kezd járni Jessie óráira. Jessie… Több

Rendező: James Bridges
Forgatókönyvíró: Aaron Latham, James Bridges
Premier: 1985.05.15.

2018.10.05 ringololol

Jamie Lee Curtis egészen bámulatos ebben a filmjében. Nem semmi csaj volt 25-30 évvel ezelőtt. A film egyébként középszerű, inkább a műfaj, illetve a színészek kedvelőinek tudom ajánlani, nekik könnyebben el tudja nyerni a tetszését.

2018.07.09 zirgon

Mi lehetett a koncepció? Nézzük John Travoltát és Jamie Lee Curtist izzadva aerobikozni? Lehet, hogy ez elment 30 éve, de ma már inkább ciki.

2016.07.23 danny

Na ez tragédia... nem hiába jelölték három kategóriában aranymálnára ezt a filmet 1986-ban. A legrosszab színészi díjra John Travoltát, a legrosszab színésznői díjra Miralu Hennert, a legrosszab forgatókönyvre pedig Aaron Lathamet és James Bridgest. azt hiszem ez mindent elmond.

A film három Arany Málna-jelölést is kapott (Legrosszabb színész; Legrosszabb női mellékszereplő és Legrosszabb forgatókönyv).Szerző: dulkap

John Travolta és Marilu Henner a film megjelenésekor egy párt alkottak. Szerző: dulkap

A film után John Travolta négy éven át nem szerepelt mozifilmben. 1989-ben a Nicsak, ki beszél? jelentette a visszatérést. Szerző: dulkap

Jamie Lee Curtis folyamatosan edzett a forgatás ideje alatt és naponta csak egyszer étkezett.Szerző: dulkap