A fiúk a klubból

Queer as Folk

2023.05.27 Enikő

Annak idején a Coolon ment késő éjjel, sajnos akkor keveset láttam belőle. Múltkor eszembe jutott, és megnéztem az egészet. Imádtam az elejétől a végéig. És nagyon szurkoltam a love storyért, az első pillanattól kezdve. Talán a legszebb szerelmi tört... Több

2018.09.11 Greeta

a nap véleménye

Engem teljesen meglepett ez a sorozat. Teljesen véletlenül akadtam rá egy fórumon és nagyon hamar, néhány rész alatt a hatása alá kerültem. Mondhatni kissé függő lettem. Annyira jól ragadták meg a készítők a stílust és a mondanivalót, hogy hiába köze... Több

2018.08.21 indingo

Remek sorozat. mindenek előtt humoros, remek beszólások vannak benne. Életszagú, de drámai is egyben.

2021.11.01 dandelion1983

Pár részt láttam csak belőle, de engem nem fogott meg. Valahogy túl felszínesnek éreztem az egészet, szinte semmi mélység nem volt benne, egyik szereplőt sem tudtam megkedvelni. Teljesen mást vártam, de lehet, hogy túl hamar feladtam.

2019.07.29 Szilonka

Voltak túlzások a filmben, de valahogy az egyik legemberibb sorozat amit valaha láttam. Ez volt az a sorozat, amit bármeddig tudtam volna nézni.

2019.08.25 Ms. Akárki

Nagyon határokat feszegető és polgárpukkasztó sorozat, de nekem kifejezetten tetszett. Friss és mai az egész. Érzelmes és pörgős a cselekmény. A zenéit kifejezetten szerettem.

2020.10.11 Bazzzsi

Olyan életszagú volt az egész. A karakterek kifejezetten kedvelhetőek és csak úgy sodorta magával a nézőt. Engem nagyon megfogott.

2018.10.29 VvV

Legalább 2-3 részemként néztem, mert annyira tetszett. Nagyon különböző gondolkodású emberekről szól, sok témát felvet, elgondolkodtat.

2018.08.25 Lonka

Imádtam. Annyira kedvelhető benne mindenki, hogy azt nem tudom elmondani. Remek részek, sok-sok mondanivaló.

2019.01.27 Timcsi

Hatalmas port kavaró sorozat, de aki picit is nyitott a világra az nem fog csalódni.

2019.04.21 petraszab

Nagyon kerek a sorozat története, és komoly mondanivalója van. A szereplőket külön-külön csak dicsérni lehet.

2018.08.26 Annuska

a nap véleménye

Egy fajsúlyos témáról őszintén és humorosan

A fiúk a klubból című sorozat nem mai darab. 2000-ben került a képernyőkre és annak ellenére, hogy egyesek szemében egy kicsit kényes téma áll a középpontban egy népszerű sorozatról beszélünk. 18-as karikás a sorozat és nem horror. A karikáját a sok-... Teljes kritika

2020.10.31 belavagyok

Tavaly akadtam rá véletlenül a sorozatra, és sok jó kritikát olvastam róla, így belekezdtem. Már az első pár rész megtetszett, és utána nem volt megállás.

2017.07.14 judit.kopisne

Másság

Legalább 20-szor megnéztem a sorozatot az elejétől a végéig. Egyenesen imádtam. Csodálatos szereplők, nagyszerű karakterek és nagyon szép történet. Nagyon jó volt a kísérőzene, népszerű könnyű- és komolyzenei betétek voltak benne. Bár hetero nő vagyo... Teljes kritika