Sisu: Bosszú az aranyért

Sisu

2024.02.09 Tomipapi

Határozottan jó kis film volt. Olyan finnesen nyers. Jó ötlet volt részekre bontani, és epizódként tálalni. Ez egy érdekes filmes fordulat. Szerintem érdemes megnézni.

2023.07.23 drg0602

Csak azért tartom közepesnél jobb alkotásnak, mert ötletes gyilkolások vannak benne! Amúgy elég átlagos, bugyuta film. Elképzelhetetlen dolgok vannak az egész film alatt. Az szinte lehetetlen, hogy ennyi meggondolatlan lépést tegyenek a német katonák... Több

2023.05.27 Lóri Ádámcsik

A trailer alapján jobbat vártam ;)

Az átlagos és jó közé tenném az értékelést. Már vagy két hónapja vártam a filmet. Az előzetes nagyon-nagyon jót sejtetett. Ám a végeredmény szerintem egy kicsit elmaradt tőle. Nagyon jó a sztori, a vágás, a szereplők, a képi világ és a hangulat, az akciók, de mégis, valami hiányzott, ami feltehette volna az i-re a pontot. Inkább balladának mondanám, mint kőkemény akciófilmnek.

2023.08.04 Török389133

Volt benne pár jó jelenet, véres és brutális, de kissé unalmas.

2023.05.19 polgy

Finn háborús szuperhős a porondon

Látványos akciófilm, második világháborús köntösben, ami nincs túlbeszélve. Tele lehetetlen helyzetekkel, amiben a főhős mindent megold és/vagy túlél – ezt már más filmekből is megszokhattuk –, ami vagy bejön valakinek, vagy nem. Nekem bejött.

2023.05.05 Kittikornis

A bemutatóból ítélve már nagyon vártam... Kaptunk egy másfél órás "Finn Tarantino" stíl filmet, mely egész teljében véres volt, nem úgy, mint Tarantinonál, ami általában inkább a vége felé ment át szaftosba. Óriási túlzások tömkellege, de mégis lekötött a story, és a látvány. Nem volt rossz...1x nézhető, 3 ⭐️

2024.01.21 Victorine

Attól függetlenül, hogy jócskán meg van tűzdelve túlzásokkal, és a főhősünk konkrétan egy mukkot sem szól, szerintem élvezhető és jól összerakott dolog lett, az akciójelenetek is látványosak és dinamikusak, szóval összességében megéri megnézni.

2023.09.23 Hondati

Szusi for gold

Ha eltekintek a szuperhősfigurák mai hamiskás megjelenítése mellett, akkor ez egy unikális mozi a CGI világában, amit jó ízzel fogadtam el. Átjött a történet, még ha túl sok volt is az áldozat. De ennek így kellett lennie. Betudom ezt annak, hogy egy akciófilmnek nem az a feladata, hogy elhiggyük, hanem, hogy szórakoztasson. Kicsit sántikáltak ugyan a dialógusok, de sokkal többet nem lehetett ebből kihozni. Jó kis történet volt ez.

2024.01.28 SzimikeésBéci

Hatalmas „csalódás” volt számunkra ez a film, de természetesen jó értelemben. Végre kaptunk egy akciódús történet remek színészi játékkal párosítva, ami végig a képernyő elé szegezett bennünket.

2023.08.13 pj19

Teljesen átlagos film. Én kicsit többet vártam tőle, bár azért azt el kell ismernem, hogy vannak benne ütős jelenetek. A gonosz nácik megkapják, amit megérdemelnek. Egyszer meg lehet nézni!

2023.05.02 Pimasz

Jalmari Helander finn akciófilmje szórakoztató és kellően kreatív pillanatokkal teli, könnyen befogadhat, és bebizonyítja, hogy nem kell csak Hollywoodban keresni a jó akciót. Ebből a szempontból a Sisu egy szinte élvezhető akciófilm, amely előszeretettel emlékeztet olyan filmekre, amilyeneket ma már nem csinálnak.

2023.08.09 Roland Altner

Tipikusan az a film, amit nézel, hátha jó lesz, de a végén betelik a pohár.

2023.09.16 BÉLA

BLŐD BAROMSÁG

Igen, a hű szövetséges finnek is beálltak a német verők közzé... Ugyan hagyjuk már a hősöket, elegem van belőlük, mi ez, valami finn Rambo???

2024.02.05 Sandor

Jajj!

Megnéztem, kisebb ugrásokkal. Mesének durva. Ahol meg nem durva, ott annyira valószínűtlen, gyermekded, hogy az embernek nevetni támad kedve. Mondjuk nem unalmas, ezért a három csillag.