Sorsügynökség

The Adjustment Bureau

2015.08.29 avocados

Bekezd a film, nagyon kíváncsivá tesz, kicsit unalmassá válik a vége, de összességében nekem ez egy maradandó filmélmény volt. Nem egy nyálas szerelmi történet, az alapötlet nagyszerű, igaz kicsit jobban is megvalósíthatták volna.

2015.02.16 pilla92

Nem olvastam a könyvet, bocsánat, novellát, és hogy mennyire hű hozzá a film, de szerintem totál lendületes, és érdekes végkifejlete lett az egésznek. Végig már lassan az foglalkoztatott, hogy vajon mutatják-e az "Elnököt". Ez az Emily Blunt egyre s... Több

2015.10.12 Sniper

Egy újabb Philip K. Dick feldolgozás (nem is tudom már, hányadik, de csak mondom, ez ugyanaz az arc, aki a Szárnyas fejvadászt is írta), azonban sajnos közel sem lett annyira impozáns, mint korábbi társai. A sztori jó, viszont ismerve a Dick műveit azt tudom csak mondani, hogy ez a film egy nagy félreértés.

2023.10.03 FilmMÁNIÁS

Nyáltenger

Matt Damon és Emily Blunt nem voltak rosszak, de ezen kívül egy kifejezetten gyenge, egyszer is nehezen nézhető sci-fi/romantikus film.

2014.10.05 tomtom

Nagyon bejött, hogy a Sorsügynökség igenis komoly, és mindenkit érintő súlyos kérdéseket vet fel, de a szórakoztatás berkein belül igen könnyedén tárgyalja őket. Még sok ilyet néznék meg szívesen!

2019.12.10 freeman

Király film

2015.02.04 Ervinke86

Érdekes téma, hogy a sorsunkat előre megírja a sors vagy valaki, valakik vagy mit tudom én, aztán mégis mást választ az ember. Szerintem fordulatos, jó kis thriller, oda illő szereplőkkel.

2015.03.30 anolib

Nekem nagyon tetszett ez a film. Nem láttam előzetest és így nagyon izgalmas volt. Először nem tudtam, hogy miféle film lesz. Végül nekem nagyon bejött. Érdekes, elgondolkodtató története van.

2016.06.04 KingPin

Sajnáltam, hogy a jól induló film vége kicsit összecsapott lett, és a komoly kérdéseket felvető alkotás észrevétlenül átcsapott romantikus kalandfilmbe. Ettől több volt ebben.

2015.02.19 hekkkyrampage

kiváló feldolgozás, igazán erős történet, remek alakításokkal fűszerezve. Elgondolkodtató film, ajánlom!