Bátrak városa

Strings

2024.01.01 Filmbarát73

Ha a filmnek az utolsó 10 percét venném csak figyelembe, akkor tényleg méltó elismerést kaphatna, de így csak egy egyszer nézhető kategóriába esik.

2016.07.24 erare

A történet alapján ígéretesnek tűnt a film, de megnézve kicsit csalódtam. Sokkal többet ki lehetett volna hozni a sztoriból. Ez van, amikor nem a megfelelő kéz mozgatja a színészeket, akik egyébként teljesen rendben játszottak. Voltak vakfoltok, melyeket bizony ki lehetett volna jobban is tölteni.

2016.05.10 deneslau

Nem tudom igazából hova tenni a filmet, vannak szép és hiteles jeleneti, néha pedig naiv és hiteltelenné válik. a befejezés tetszett. Vannak benne hiányosságok, üresjáratok és felesleges jelenetek, sablonos részek. egyszer nézhető.

2019.10.09 HitGirl

Abszolút az egyszer nézhető filmek sorába tartozik, de nem kényszeredetten néztem, s nem is úgy, mint aki alig várja a film végét. kellemes kis film, habár valóban vannak üres jelenetei.

2015.09.20 Mirci

Nem is tudom, hova tegyem ezt a filmet. Valami másra számítottam, valami mélyebbre és tartalmasabbra. Nem hiszem, hogy ezekkel a színészekkel és stábbal ez megvalósítható lett volna, de egy próbát megérdemelne egy profi rendezőtől...

2016.04.23 piZZola

Nekem borzasztóan unalmas volt ez a film. Lapos volt a sztori is és a fősze1replők játéka is.

2018.07.25 Trk_Virag

Talán nem a legmélyebb tartalmú film a témában, de nekem kifejezetten tetszett. Egyszerű, mégis szép. A történet is teljesen rendben van. Na és a zenék! Plussz pont jár érte. Nem gondoltam, hogy ilyen témában is működhet. Az utolsó táncjelenetre pedig csak egy asztával reagálhatok. Igazán hatásos volt.

2016.01.30 UmpaLumpa

Nekem kifejezetten tetszett a film, szerintem remekül átjöttek a jellemfejlődés egyes szakaszai, melyeken a főhős átmegy. A szerelmi szál viszont nem hiányzott, nem kellett volna.