Meztelenül, felszabadulva

Meztelenül, felszabadulva

Strip Down, Rise Up

Michéle Ohayon dokumentumfilmjének középpontjában olyan női sorsok állnak, akik traumával, testképzavarral és az önbecsülés hiányával küzdenek. Azonban mindegyikük életét megváltoztatta az összetartás és a… Több

Rendező: Michèle Ohayon
Forgatókönyvíró: Michèle Ohayon
Premier: 2021 | Netflix (2021.02.06.)

2021.02.07 Kovacs

nem éreztem megfelelőnek a nézőpontot, amikor egy ennyire megosztó - és amúgy fontos - témáról beszél a sorozat. Önmagunk elfogadása egyre fontosabb beszédtéma, de itt valahogy furcsa hangsúlyt kapott.

2021.01.02 macuska

Nehéz úgy beleképzelnem magam egy helyzetbe, hogy itthon mondjuk nem tudom ezt elképzelni. Pedig ezt a fajta bátorságot szerintem mindenkinek magáévá kell tennie, hiába lesznek olyanok, akiknek ez nem tetszik.

2021.01.26 Tsu

Egy ilyen műsor minősége mindig azon múlik, hogy milyen karakterek tűnnek fel benne - itt pedig elég vegyes volt a felhozatal. Sok emberről még bőven hallottam volna, míg mások kifejezetten idegesítettek.

(2021. 02. 18.)
Felszabadított női testek rúdtánca
Bár a Strip Down, Rise Up témája és tárgya rendkívül érdekfeszítő, valamint a sztriptízfilmek, avagy a stripper- és rúdtánckultúra ismeretében akár progresszívnak is nevezhető, a forma elmarad a tartalomhoz képest. Több