Szaffi

Szaffi

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Ez egy hihetetlen jó kis mese, ahogy a Ludas Matyi, az Erdő Kapitánya, a Macskafogó,stb! Én is ezeken nőttem fel és nagyon jó újranézni őket, még 30 felett is!!! Aki még nem látta: ki ne hagyd! Alapmű, nagyon jókat lehet rajta kacagni. A korabeli magyar rajzfilm gyártás igazi ékköve.

2015.05.21 Laci000

Dargay Attila második egész estés rajzfilmje, természetesen ez is nagyon jó lett, bár annyira nem zseniális, mit a Ludas Matyi, de jobb, mint a Sárkány és papucs vagy az Erdő kapitánya (bár azok sem rosszak).

2018.01.28 zsani

Ez egy igazi magyar mese. Nagyon szeretem, mindenkinek ajánlani tudom. Ez egy igazi klasszikus. Szerethető kis mese.

2016.05.21 Vadgazda

A sok nagyszerű régi magyar rajzfilm közül az egyik legjobb! Kifejezetten érdekes a történelmi háttere és gyerekek számára is "eladható" módon vitték filmvászonra. A karakterek igazán szerethetőek bennük, Pucola nélkül pedig nem is lenne az igazi.

2017.05.29 Zoer8993

Ugyan a mai technika által már szebb meséket készítenek viszont ennél a történet az ami kiemelkedően jóra sikeredett. Nagyon ajánlatos mindenkinek egyszeri megnézésre mert kiváló lett.

2015.10.29 fcbnandi

szintén gyerekkorom nagy meséje, nem is tudom hányszor megnéztük. Igazi rajzfilm, melyet sose fogok elfelejteni. Nagyon várom, hogy ismét leüljek és megnézzem.

2015.07.26 one1970

"Magasságos uram, én értelmiségi vagyok: méregkeverés, csekkhamísítás, adócsalás, filmkritika, ilyesmi..." "A pisai ferde szűzre".. mondom, jó film ez.. :-)

2016.04.30 angel001

Igazi magyarklasszikus rajzfilm.Nemhiszem van olyan magyar aki ne ismerné Szaffi viszontagságos életét.Gyerekkorunk egyik leg meghatározobb meséje.Többször meg kell néni, mire igazán ráérzel a történetre.

2015.05.22 Henczi

Nálam a kedvenc volt, az egyik legjobb magyar mesefilm. A szereplők külső megjelenítése is nagyon jól kidolgozott és a sztori is nagyon aranyos. Gyerekkoromban többször láttam ,ma is simán megállja a helyét.

Nagyon szeretem. Az ilyenekkel nincs semmi bajom.. :D A sok Szafi a végén olyan cuki :3 De az egész animációs film is az. Tanulságos, kedves, vicces és kalandos kis mese Nekem személy szerint nagyon tetszett :)

2015.11.30 laura2694

nagyon aranyos és tanulságos mese ez. Rengetegszer láttam, hiszen a történet is jó, a szereplők is, maga a világa is magával ragadó. Van benne humor is, ami még szerethetőbbé teszi. gyermekkorom egyik agyonnézett kedvenc meséje.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Szerintem kitűnő, magasan kiemelkedő rajzfilm a Szaffi. Ovis koromban láttam először, azóta még vagy 100x. Nem csak a gyerekeknek, de a felnőtteknek is tud szórakozást nyújtani. Nem csak a karakterek, de a dialógusok, a zene is elsőrangú szerintem.

2015.01.28 Timcsa

Az örök magyar klasszikusok egyike!Nagyon jó mese!

2016.07.17 L.Morningstar

Nekem nagyon tetszett. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét. Ritkának tartom az ilyet, de amikor bejön és eléri, a hatást akkor nagyon tudok örülni.