Szerelem

Szerelem

2021.12.17 Dorkateo

Gyönyörű

Ilyen egyszerűen ábrázolni a szerelmet csak zseniális rendező tudja. 5 perc az egész jelenet, és mégis tökéletesen értem és érzem. Törőcsik felülmúlhatatlan.

Szép és megható alkotás.Törőcsik ebben a filmben is zseniális.Megvan,és érződik a drámai hatás is.Magába szippant a film.Fantasztikus.

2018.03.12 Berto49

Ennek a filmnek jogosan a zseniálisok között van a helye. Ahogy Törőcsik játszik, az a színjátszás csúcsa. Darvastól nem voltam elájulva, szinte csak savanyú képet vág. Az összes szuperlatívuszt viszont Molnárné Darvas Lili érdemli meg, ilyen alakítá... Több

2015.11.03 julisX

Nagyon szép alkotás, Déry Tibor elbeszélései alapján. Hihetetlen, hogy mennyi lelki erőt, hitet és szeretet áraszt. Külön ki kell emelnem a két nagy színésznő alakítását, Darvas Liliét és Törőcsik Mariét. Cannes-ban sok díjat bezsebelt a film annak idején, több kategóriában is.

2018.09.09 Mithrel

Gyönyürű mű, csodálatos szimbolikával és pontos korfestéssel. Furcsa volt így egyben látni a két novellát, amik a film alapjául szolgáltak, de vitathatatlan, hogy zseniálisan meg lett oldva. Sajnáltam, hogy nem ezt a tételt húztam érettségin.

2015.05.19 VérAlex

Makk Károly legjobb filmje, egyértelműen. Nagyon eredeti ötletet, víziót vitt fimre és nem utolsó sorban fantasztikus alapművekre épít.