Vicceskedők

Vicceskedők

The Family Fang

Egy fiú és egy lány testvérpár visszatér ősei otthonába, hogy világhíres szüleik eltűnésének körülményeit kivizsgálják.

(erare)

Rendező: Jason Bateman
Forgatókönyvíró: Kevin Wilson, David Lindsay-Abaire
Premier: 2015.09.14.
Jason Bateman
Nicole Kidman

2019.03.09 Timcsi

Nem egy egyszerű történet. Kell hozzá egy furcsa látásmód a nézőtőt és nyitottság. Akinek ez megvan, annak be fog jönni a film.

2017.05.18 ArpiHajdu és Réci

Egyáltalán nem vicces

A Vicceskedők magyar címe alapján és egyes oldalakon a vígjáték kategóriába besorolva egy óriási félrevezetés, ugyanis ezen a filmen egy percig nem tudtam nevetni. Ez egy dráma egy igen különleges módon működő családról, amely performanszokon kereszt... Teljes kritika

2016.12.14 Toncsi

igazán igényes alkotás, eredeti forgatókönyv, remek színészekkel, egy majdnem tökéletes komédia-dráma :)

2017.07.09 Szilonka

Nagyon furcsa a film, talán pont ez tetszik benne. Valahogy a szereposztása is kicsit szokatlan. A története engem megvett, talán a gyerekkori történetekből, a szülők örült ötleteiből többet tettem volna bele.

A film összbevétele 649 555 dollár volt (imdb.com).

A film legelső trailerét a bemutató előtt csupán három héttel láthatta a közönség.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Toronto filmfesztiválon, ahol bemutatták a filmet Christopher Walken álló ovációt és vastapsot kapott az alakításáért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Nicole Kidman édesapja, Antony meglátogatta a lányát a forgatáson New Yorkban. Ez az alkalom volt az utolsó, amikor találkozhattak, ugyanis Antony 2014 szeptemberében elhunyt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Nicole Kidman és Jason Bateman nemcsak színészként vettek részt a filmben, hanem mindketten producerek voltak, Bateman ült a rendezői székben, Kidman pedig a könyv megfilmesítési jogainak a megszerzésében segítkezett.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 05. 15.)
The Family Fang
The Family Fang egy intő példája lehetne annak, hogy hogyan lett egy földhözragadt, emberi történeteket feldolgozó stílusú mesterkélt és a szerethetőséget nélkülöző produkciók tárházává. 5/10 Több