A légikísérő

The Flight Attendant

2022.01.18 MP170506

Nem rossz sorozat, szerintem teljesen rendben van. Itt-ott néha kicsit leülepszik, de utána újra képes fordulatot venni. Szerintem a főszereplővel sincs gond, hozza a karakterét.

2021.10.23 indingo

Jól indult a sorozat, figyelemfelkeltő volt, és egyedinek tűnő, de sajnos leült a sztori. 1 évadba belefért volna a története, és akkor kicsit izgalmasabb lehetett volna.

2021.10.21 VvV

Beteg volt, de szerettem. A története szokatlan, és a főszereplő olykor idegesítő.

2021.10.27 belavagyok

A főszereplő alakítása elég egyhangú volt számomra, és a történet sem valami hihető.

2021.12.29 ererandras

Átlag alatti

Ez akár még jó is lehetett volna, de inkább idegesítő lett, így a negyedik résznél inkább elengedtem.

2020.11.09 vpeter22

Nálam hamar leült a történet, mert a csetlő-botló, folyton partizó szőke esete nagyjából egy vagy két rész erejéig volt érdekes, és onnan viszont nagyon nehezen tornássza fel magát bármilyen élvezhető szintre.

2020.12.05 Zombie

Humoros, szexi, rejtélyes, és van benne egy csomó drámai elem. Szerintem ez egy nagyon jó sorozat, és jó tudni, hogy a vírushelyzet nem tett be neki. Még!

2020.11.13 Thor

Ha történetben nem is, de megvalósításban tökéletesen kimagaslik a mostani vígjátéksorozatok közül. Olyan, mintha teljesen más büdzséből vagy igényességgel készítették volna el.