The Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2020.05.27 Kóborló

Új ház, sok munkával

Vannak filmek amiknél egy bizonyos belső hang figyelmeztet arra, hogy inkább kerüljem el az adott produkciót, de általában a kíváncsiságom mindig felül szokott kerekedni eme belső hang figyelmeztetésén. Nos így voltam ennél a filmnél is. A film történetét egyáltalán nem emelném ki az átlagos szinttől, pedig érezhető volt hogy a készítők pont hogy az ellentétét szerették volna megvalósítani ennek, csak sajnos egyáltalán nem így lett. Amolyan tipikus tévéfilm történet lett a végeredmény, ahol kapunk azért pár horrorisztikus jelenetet, de amolyan no budget formában. Mondjuk azt azért gyorsan hozzáteszem, hogy legalább nézeti magát a film és nem alszunk be rajta. Ezt mondjuk elsősorban, a film története során elhelyezett kisebb-nagyobb csavaroknak köszönhetjük, amik alaposan megágyaznak a film befejezésekor látható nagyobbnak szánt csavarra, ami viszont egyáltalán nem üt akkorát, mint ami a készítők tervei közt szerepelt. Sajnos a szereplők közül is csak az ex-pankrátorként ismert C.M. Punk-ot emelném ki, akinek ez volt pankrátor karrierje során az első filmje és nem is teljesített oly rosszul, nem úgy mint a további szereplők, aki amolyan töltelékszerepet láttak csak el a filmben. Egyszeri megtekintésre alkalmas a film, de sajnos igencsak gyorsan fog a feledés homályába veszi.