Az utolsó iskolabusz

Az utolsó iskolabusz

The Last Bus

Egy csapat össze nem illő iskolás gyerek összefog, hogy szembenézzen egy félelmetes új mesterséges intelligenciával.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Paul Neafcy
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2022.04.01. | Netflix (2022.04.01.)

KULCSSZAVAK

2022.10.04 Robinson76

Menekülés a gyilkos drónok elől

A sorozat elég lassan indul be, ezért adni kell neki 2-3 részt, hogy aztán meghálálja a produkció a türelmet. A történet egy nem szokványos osztálykirándulásról szól, melynek célja egy tudós-környezetvédő futurisztikus birtoka. A széria eléggé gyerekközpontú, és végig elég langyos marad, bár néha egy-egy komolyabb témát is bedobnak az alkotók. Engem nem nyűgöztek le a szereplők és a kivitelezés sem, ezért ezt a könnyed, leginkább családi sorozatot csak közepesre tudom értékelni.

2022.09.20 Rics

Túl sokat nem tudok hozzá fűzni, elég komoly témát próbál feldolgozni, de ebben ki is fulladt.

2022.04.11 Chatman

Nagyszerű cselekmény, kedves humor, erős alakítások a gyerekektől, élveztem, ahogy a történeteik kibontakoztak, és Robert Sheehan kiválóan alakított. Ajánlom a 7-12 évesek számára.

2022.04.04 avatar123

Szóval láttam az első 3 epizódot ebből a sorozatból, és mind fantasztikus volt! Rajongója vagyok a Stranger thingsnek és az Esernyő akadémiának (amelyben szintén szerepel Robert Sheehan). Mindenképpen ajánlom!