A hátrahagyottak

The Leftovers

2024.03.16 Findzs

Nem láttam még jobbat!

Zseniális rendezés, zene, operatőri munka és színészek. Nagyon mellbe tudja vágni az olyan embereket, akik vesztettek már el valakit. Nem való mindenkinek. Most először adok egy sorozatra 10/10-et, pedig nagyon sokat láttam az 50 évem alatt.

2017.08.22 Deku

Eleinte voltak kétségeim de nagyon eredeti sorozat lett. Liv Tyler tök jó volt benne. Képtelen vagyok betelni ezzel a sorozattal. Nagyon el lett találva minden féle téren. Nekem nagy kedvenc.

2020.03.26 Robinson76

Hátra hagyottak!

Az alapsztori különlegesnek ezáltal érdekfeszítőnek ígérkezett, és kaptunk is egy minőséginek mondható karakterdrámát, én mégsem ilyen megvalósításra számítottam. Ez a széria egy filozofálgatós rétegsorozat, ami távol áll a szappanoperákon felnőtt generáció értékrendjétől, érdeklődési körétől és ízlésétől, vagyis volt esélye a bukásra. Kevés megosztóbb sorozatot ismerek, és bár nálam ugyan nem bukott meg, de nem is tudta magát beverekedni még a kedvenceim közelébe sem...

2017.11.13 Zsceeeka

Teljesen rákattantunk az utóbbi időben, pedig nem is hallottam róla korábban (HBO Go kínálatában találtam). Tetszenek a karakterek, szerethetők, ragaszkodni lehet hozzájuk, izgalmas sorozat.

2015.05.06 Mate

Egyedi sorozat. Minden megvan benne ahhoz, hogy jó legyen, mégsem jön össze. Újszerő sztori, jó színészek, rejtelmek és cliffhangerek. De már az első évad elején unalmassá válik.

2017.05.13 Mia1982

Nagyon érdekes sorozat! Nézem és bár nem értem sokszor miről van szó, mégis leköt! A zene is ütős, valamint a főszereplő szerintem kiváló választás volt, ezzel a sorozattal már biztosan nem úgy emlegetik, hogy Jennifer Aniston palija, hanem a pasi a Leftoversből :)

2018.04.17 Evok1909

Bizonytalanul indult, mármint bennem volt bizonytalanság a sorozat iránt, aztán igazán fogyasztható lett. Sőt! Ez egy remek sztori, igencsak remek színészi alakításokkal.

2016.08.24 Emma109

leírás alapján érdekesnek tűnt ezért kezdetem el nézni, de valahogy untam. Már sok hasonló sorozat készült, talán azért.

2015.10.08 Zsombi

Nagyon pozitív csalódás volt a sorozat. Eleve úgy álltam neki, hogy hallottam valamit róla, aztán belenézek, hátha. Mi az hogy! Hát persze, ismét egy HBO-remek, brutálisan jó, remélem még sok évad vár ránk belőle. Nem is ragoznám tovább, a lényeg, ho... Több

2016.05.31 MiAzAki

Nem is nagyon tudok rá példát mondani, mikor éreztem azt, hogy egy sorozat ekkora hatással legyen rám, mint A hátrahagyottak. És a finálé, emberek, hát az egész évadot tátott szájjal néztem, de az utolsó résznél dobtam egy hátast. Iszonyat komoly sorozat, ott a helye a legjobbak között.

2015.07.16 Jeve

Bár nagyon tetszett a sorozat, azért én az elején még nem dobtam el tőle az agyam, de szép fokozatosan nagyon beszippantott, a finálé pedig egyértelművé tette, hogy itt valami nagyon erős, és ritka jó produkcióról van szó, úgyhogy bedőltem rendesen e... Több

2014.12.15 cosmik

Időnként meg tudok döbbenni, amikor betalál egy-egy ilyen sorozat, és csak nézek ki a fejemből, hogy mit is láttam. Egy ideje felfüggesztettem a moziba járást, mert ilyen élménnyel évek óta nem találkoztam (film/sorozat), szóval le a kalappal, és folytatást ide, de azonnal!

2016.07.06 notimoni

Mindenki dicséri ezt a sorozatot, de engem nem fogott meg. 2 rész után unalmasnak tűnik, és olyan mintha arról szólna, ki hogyan zakkan meg, nem arról, hogyan dolgozza fel. Mindenki őrültnek tűnik benne... A hozzászólások alapján lehet, hogy adok még egy résznek esélyt, de engem eddig nem fogott meg :(

2015.03.05 jazzy

Na jó, akkor most érdemes tisztázni valamit, még mielőtt bárki is elkezdené a sorozatot, de már eljutott idáig. Ez a széria nem arról szól elsősorban, hogyan tűnt el az a száz ember, nem valami misztikus nagy katyvaszra kell számítani, hanem arra, ho... Több