Laura rejtélyei

The Mysteries of Laura

2019.03.15 Timcsi

Itt figyeltem fel Debra Messingre és kiderült, milyen sok filmben láttam már. Elég jó sorozat, humoros, de mindig történik benne valami meglepő.

2017.11.11 indingo

Jól keverik a sorozatban a szálak. Kellemen a munka/nyomozós szál és a családi szál elegye. Izgalmasak a részek és sok humor is van benne. Én bírom.

2018.03.30 Bazzzsi

Kedvelem, hogy nem az a vértocsógós fajta, mint ami manapság annyira divatos. Helyes, humoros kis történetek, egy kis romantikával megfűszerezve, amin még gondolkodni sem kell.

2018.04.18 TomÁcs

Egész jó sorozat. Végre egy hétköznapi gondolkodású főhős. A részek is hétköznapiak, nem túlerőltetettek. Egyelőre az első évadnál járok, de szerencsére a csatorna adja egyből a másodikat.

2016.01.16 Alexa

Egy laza kis limonade sorozat, kb.mint Miss Marple rejtelyei, csak itt a foszereplo egy nyomozono, akiknek iker gyermekei vannak. Sok a csaladi szal is a tortenetben, nem csak a bunesetek toltik ki a reszeket. Vannak benne jo poenok, hetvegi kikapcsolodasnak tokeletes, ha valami konnyebb sorozatra vagysz.

2017.12.09 Greeta

Szimpatikus a főszereplő csaj és az egyes részek is izgalmasak. Először azt hittem, hogy nem amerikai sorozat, mert olyan más a gondolkodása. Jó a humora, szeretem.