Tom és Jerry - A moziban

Tom and Jerry: The Movie

2023.04.16 Gamehun638

Furcsa volt látni anno a kis részek mellett a mozifilmet. Gyerekként megtudtam nézni. Próbáltam nosztalgiából előszedni, de valahogy nem ment. Pedig a sorozatot imádom. Gyerekeknek való mese. Nem érdemes sokat várni tőle.

Kikapcsol és ellazít. Egyszerű és érthető, humoros. Plusz, valljuk be az igazat, sokszor szurkoltunk Tomnak! Az a fránya egér már megint megúszta.

2017.07.23 Orosz István

Nekem ez a kedvenc Tom és Jerry mozifilmem mert, ez még nem ez a túlságosan komoly animációval készült, ez a régi igazi Tom és Jerry retró érzés van bennem ha megnézem.

2019.09.29 Ms. Akárki

Gyerekkori kedvenc mesém. A mai napig nem értem, hogy miért pont egy ilyen relatíve egyszerű humorú mese volt a kedvencem, de még ma is jókat nevetek tom és Jerry küzdelmén.

2015.04.28 Bizsu82

Egyik kedvenc mesefilmem volt. Mindig brutálisan elbántak egymással a „szereplők”, de mégis annyira aranyos karakterek, klasszikus kis kalandos mesefilm.

2022.02.20 Klauka89

Hatalmas nagy kedvenc, gyerekkoromban tesómmal sokszor megnéztük. Szinkronok hatalmasak, pláne Figgi nénié. A pénzéhség, a kapzsiság hamar kiütközik, de mindebből anno mit sem tudtunk. Érdemes megnézni, jók benne az éneklések is, aranyosak a karakterek.

2022.08.30 Reitman

Hú, de ritka, hogy több, mint öt percet bírok nézni egy amerikai rajzfilmből! Bár bugyuta, dülledt szemű és elég egyhangú személyiségek, Tom és Jerry nagyon szimpatikus. Igaz, a régi rajzfilmsorozat sokkal jobban tetszett, mint ez.