Háború és béke

War & Peace

2018.07.16 19kiko19

Igazán gratulálok a filmes stábnak, mert ez egy remek és színvonalas sorozat lett. Az alapsztori ugye Tolsztoj tollából fakad, így a háttér adott volt és jó alapanyagnak bizonyult. Egyedül a szereplők ellen emelnék kifogást: Lily James cuki, fiatal é... Több

2018.02.06 indingo

A történet maga ismert volt. Az elején jól építkezett a sorozat, de végét nagyon összecsapták. Az emberi jellemek és sorsok bemutatása került előtérbe a háborúval szemben.

2016.10.24 kozse48

Nagyon jó, látványos, hadd írjam ezt: izgalmas történet, van benne minden,háború, szerelem, béke. Jók a szereplők, írták, lehetnének "oroszosabbak"a főszereplők, talán. Mindegy, én kifogástalannak tartom, nézzétek meg.

2017.05.13 Mia1982

Jó is lehetett volna, ha mások a szereplők... nekem nem volt egyik sem hiteles.

2018.03.28 Rowena430

Rég láttam ilyen jó klasszikus feldolgozást, mint ez, remek volt. Mind a színészek, mind a cselekmény és a látványvilág zseniális és elgondolkodtató történet. A zenei betétek fülbemászóak és meseszépek, a vége pedig kellően megható és érzelmes.

2016.01.06 Tom

Igazán első osztályú munka, nagyon szép ez a sorozat a látvány szempontjából. Öröm volt nézni, habár a szereplőkkel volt némi gondom. Szerintem erre nem figyeltek oda eléggé, mármint a válogatásra.