Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Miért pont Ő?

(Why Him?)
Miért pont Ő?

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Derült égből Polly (Along Came Polly; 2004) és a Spancserek (I Love You, Man; 2009) rendezője, John Hamburg Miért pont ő? című legújabb vígjátékában egy apa elkeseredett harcát mutatja be, aki bepánikolva lánya elvesztésétől, hirtelen rivalizálni kezd annak gazdag fiújával...

2017. 01. 19. 06:59

Alpárinak alpári, de valahogy nem lépte át a határt. James Franco már bizonyította, hogy egy állat, és ennek a tudatában meg az előzetes után ilyesmire számítottam. Én konkrétan többször hangosan felröhögtem, és szerencsére a kínosabb poén - akad pár - nem dominál a filmben. Bryan Cranston pedig vígjáték ide vagy oda, itt is bizonyított, hogy hatalmas színész. Egyébként a film sztoriját egy extrémebb (állatabb) Apádra ütök feldolgozásként is lehetne emlegetni. :)
Szerintem remek kikapcsolódás, ha nem egyedül nézzük, akkor meg pláne.

2017. 02. 02. 20:35

Ne legyenek túl nagy elvárásai annak, aki megnézi a filmet, csak akarjon egy kicsit nevetni, arra ötcsillagos. James Franco szerintem egyik legjobb filmes karakterét kapta, amit zseniálisan játszik, csak miatta megéri megnézni a filmet. Az alaphelyzet abszurditása a poénok melegágya. Zseniális a két totál ellentétes figura összeeresztése.

2017. 02. 02. 21:10

James Franco hozza a formáját, és megint egy fergetes vígjátékot tesz le az asztalra Bryan Carstonnal és Zoey Dutch-al. A film felfogható egy modern Apádra ütök-ként, vagy Vejedre ütök-ként, nem véletlenül hiszen mindhárom film ugyanazon forgatókönyvíró munkája.
Ideális kikapcsolódás, érdemes sietni amíg látni még a mozikban, kihagyhatatlan !!!
10/10

Megan Mullally

A filmben cameozik Steve Aoki.

(SethFranco)

A film veszteséges lett, vélhetően főként a Kiss magas gázsijának köszönhetően.

(SethFranco)

A filmben többször feltűnik a Kiss.