Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Miért pont Ő?

(Why Him?)
Miért pont Ő?

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Derült égből Polly (Along Came Polly; 2004) és a Spancserek (I Love You, Man; 2009) rendezője, John Hamburg Miért pont ő? című legújabb vígjátékában egy apa elkeseredett harcát mutatja be, aki bepánikolva lánya elvesztésétől, hirtelen rivalizálni kezd annak gazdag fiújával...

2017. 02. 02. 20:35

Ne legyenek túl nagy elvárásai annak, aki megnézi a filmet, csak akarjon egy kicsit nevetni, arra ötcsillagos. James Franco szerintem egyik legjobb filmes karakterét kapta, amit zseniálisan játszik, csak miatta megéri megnézni a filmet. Az alaphelyzet abszurditása a poénok melegágya. Zseniális a két totál ellentétes figura összeeresztése.

2017. 01. 06. 20:08

Ez a film számomra egy kissé zavarba ejtő volt. A rendező sok esetben túlzásokba esett az altesti humor kapcsán, ami számomra sok esetben tönkretette a hangulatot és az történéseket. Ennek ellenére sok kitűnő jelenetet és egy-két mély érzelmet is elcsíphettek a szemfülesek.
Az esetek többségében sajnos kiszámítható volt, hogy mi következik, hiszen amint volt egy békés pillanat, egyből biztosan történt valami őrültség. Ennek ellenére kitűnő torztükröt tud állítani a film például a modern művészet és a modern konyha elé.
Annak aki szeretne egy jót nevetni, és nem vár semmi többet, tökéletes választás, de akik valami történetet, érzelmet, elgondolkoztató kérdést szeretnének hazavinni, sajnos csalódni fognak.

2016. 12. 27. 07:29

Szórakoztató, jó választás, ha valaki az ünnepek alatt szeretne egy kicsit kikapcsolódni. Sok jó poén és szituáció volt benne. De a történet nem hozz túl sok újat, az volt az érzésem, hogy ezt már láttam. De összességében jó, a színészeket nagyon eltalálta a rendező. És a szinkron is meglepően jó volt.

Megan Mullally

A filmben cameozik Steve Aoki.

(SethFranco)

A film veszteséges lett, vélhetően főként a Kiss magas gázsijának köszönhetően.

(SethFranco)

A filmben többször feltűnik a Kiss.