Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Miért pont Ő?

(Why Him?)
Miért pont Ő?

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Derült égből Polly (Along Came Polly; 2004) és a Spancserek (I Love You, Man; 2009) rendezője, John Hamburg Miért pont ő? című legújabb vígjátékában egy apa elkeseredett harcát mutatja be, aki bepánikolva lánya elvesztésétől, hirtelen rivalizálni kezd annak gazdag fiújával...

2017. 01. 19. 06:59

Alpárinak alpári, de valahogy nem lépte át a határt. James Franco már bizonyította, hogy egy állat, és ennek a tudatában meg az előzetes után ilyesmire számítottam. Én konkrétan többször hangosan felröhögtem, és szerencsére a kínosabb poén - akad pár - nem dominál a filmben. Bryan Cranston pedig vígjáték ide vagy oda, itt is bizonyított, hogy hatalmas színész. Egyébként a film sztoriját egy extrémebb (állatabb) Apádra ütök feldolgozásként is lehetne emlegetni. :)
Szerintem remek kikapcsolódás, ha nem egyedül nézzük, akkor meg pláne.

2016. 12. 27. 07:29

Szórakoztató, jó választás, ha valaki az ünnepek alatt szeretne egy kicsit kikapcsolódni. Sok jó poén és szituáció volt benne. De a történet nem hozz túl sok újat, az volt az érzésem, hogy ezt már láttam. De összességében jó, a színészeket nagyon eltalálta a rendező. És a szinkron is meglepően jó volt.

2017. 01. 20. 11:08

Humoros, átlagnál jobb vígjáték, amiben vannak jó poénok. Szórakoztató, laza vígjáték, ami igazi kikapcsolódást nyújt, moziban igazi élmény volt. Könnyed, laza film.

Megan Mullally

Az elemezők 16 millió dolláros premierhétvégét jósoltak a produkciónak.

A film forgatási munkálatai 2016. februárjában kezdődtek meg Los Angelesben.

A film eredetileg 2016. november 11-én debütált volna a mozikban, de végül pár héttel elhalasztották a premiert.