Nem ismersz

Nem ismersz

You Don't Know Me

Egy fiatalembert gyilkossággal vádolnak. A bizonyítékok elsöprőek, de a tárgyaláson ez a férfi egy rendkívüli történetet mesél el.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Tom Edge, Imran Mahmood
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2021.12.05. | Netflix (2022.06.17.)

2022.10.10 szemtelen

gyilkos vagy ártatlan?

Egy gyilkossággal vádolt férfi, akit tuti bizonyítékok alapján tartanak bűnösnek, az utolsó pillanatban úgy dönt, hogy elbocsátja ügyvédjét, és védekezésképpen elmondja a saját összegző verzióját az esküdtszék előtt. Ezután visszautazunk az időben, hogy megtudjuk, mi is történt valójában. Rendezés, fényképezés, színészi játék rendben, jó párbeszédek. A tehetséges főszereplő - Samuel Adewunmi - előtt nagy jövő áll, biztosan kedvelt színész lesz hamarosan. Ütős, friss, fordulatos film, ajánlom figyelmetekbe. Mindössze 4 epizód, kellemes hétvégi szórakozás.

2022.06.23 Idknw

Egész jó sorozat, bár engem idegesített a hapsi beteges rajongása a csaj felé. Érthetetlen, hogy mit szeretett rajta ennyire... Az meg pláne idegesítő, hogy nem derült ki a végén az ítélet.

2022.06.18 ordas

Tisztességes alakítások egy erősen irreális brit gengszterdrámában. Ami tetszett, és ami miatt folytattam, az az író egyedi megközelítése volt a történet elmesélésében. Nem mondhatom, hogy annyira jól működött, de eredeti volt és megérte megnézni.