Zoo - Állati ösztön

3. évad (2017) - 13 epizód

Isaac White
Bess Armstrong
Nora Arnezeder

Világszerte állatok támadnak az emberekre. Jackson Ozz, egy amerikai zoológus, aki szafari járatokat vezet Afrikában felfigyel az állatok furcsa viselkedésére. A férfi egyedül próbál rájönni az erőszakos támadások okára, mielőtt végleg elszabadulna a pokol.

(hp)

Premier: 2015.06.30.

2017.08.17 penzesisti

A film ugyan elvont, egyedi és más mint a többi, de nem hozta számomra az elvárt színvonalat. Néhol összecsapott, néhol elaprózott, néhol pedig érdektelen.

2016.12.05 trixxy

Eleinte tetszett, az első 4 rész után azonban nagyon egysíkúvá vált. De érdekes az ötlet, jó az alap kocepció, sztem kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle..

2016.09.13 Bob

A pilot egész jó volt. Remélem, hogy kicsit felpörög a sorozat, különben felejtős lesz. A 4 csillagos értékelést csak amiatt adtam, mert sokat várok a sorozattól.

2016.03.04 Rajkó

Megnéztem az első két részt, de annyira nem volt benne semmi érdekes és élvezhető, hogy abbahagytam. Se íze, se bűze nem volt az egésznek.

2016.03.18 Gríz

Felemások az érzéseim ezzel a sorozattal kapcsolatosan, mert az egyik rész nagyon jól, a másik pocsékul sikeredett. Emiatt mindig az volt az érzésem, hogy csalódtam.