Közösség

Vélemény:

 

62 Leánysors

(1940)

Kitty

 
Yosihiro   2019.01.28 12:14
0

Egy ismét olyan film amire nincs komment! Ez meglepetés számomra. Egy fantasztikus korát megelözö film amit érdemes megnézni. Kivcsit félve kezdtem el nézni az elsö filmkockák a nöi egyenjoguságról szól de aztán egy remek történet veszi kezdetét. Ez a romantikus elbeszélés ami nem dráma nagyon fordulatos és izgalmas is. A szereplök mind nagyot alakítanak. Ginger Rogers szerintem élete legnagyobb alakítását játszotta a filmben mivel ezért Oscar Díjjal jutalmazták. A Film története két nagyon drámai mumentummal egészül ki a Kitty édesapja halála és gyermeke elvesztése ezek mellet egy a romantika és avígjáték a föszerep. Azt hiszem a történet ezen vezetése ahogy bemutatják a korabeli nök jogosultságát és egyenragúvá válását az szuper tömör de mégis hatásos. Kitty élettörténete a romantika és a boldogság megtalálása az egyik szálon míg a másik oldalon kor társadalmi külöbségek közötti feszültségeket is jól állították be. Egy kis politikát csempésztek a filmbe ami nekem nagyon szimpatikus volt , de mindezt olyan viccesen, hogy mosoly nélkül nem bírtam. Összeségében egy remek film remek alakításokkal csak ajánlani tudom mindenkinek! Üdv Yosi