Közösség

Vélemény:

 

64 A kaptár: Megtorlás

(2012)

A kaptár: Megtorlás

 
respect the movies   2018.02.15 19:35
0

Szerintem nem volt rossz, de számomra mégis elmaradt az eddigi részek minőségétől ez a rész! Az egyetlen problémám ezzel a résszel, a történet volt! Míg az eddigi Kaptár részek történetileg követtek egyfajta sémát, addig ez a rész nyílegyenesen szembement velük! Nem egyszer fogalmazódott meg bennem a film megtekintése alatt az a dolog: "hogy akkor most mi van?" Nem tartottam egy jó megoldásnak ezt a fajta történetvezetést, mert többször is megakasztja a nézőt a szórakoztatásban! Kicsit úgy éreztem hogy a forgatókönyvírónak volt egy elképzelése arról hogy miről is akar majd szólni a Kaptár 5, de valahogy nem sikerült a történeti elemeket jól összeillesztenie! Az akciók terén még mindig, egy látványos filmmel van dolgunk, nekem személy szerint a film elején látható (visszafelé játszódó történet) nagyon belopta magát a szívembe! Illetve ennél a résznél éreztem először azt amit az eddigi Kaptár filmeknél nem, mégpedig hogy lehetett izgulni Alice életben maradásáért! Annak is örültem hogy a negyedik rész zeneszerzője erre a részre is aláírt és hozta azt a minőségi zenét (sőt talán még jobb is volt mint a Kaptár:Túlvilágban) amit elvártam tőle! Összegezve egy kicsit talán már kezdenek megfáradni a Kaptár filmek (történetileg szinte biztos) de a látványvilág még azért simán elviszi a filmet a hátán!