Közösség

Vélemény:

 

46 Ragadozó

(2014)

Animal

 
respect the movies   2018.03.17 19:39
0

Szerintem gyenge film volt! Számomra a legnagyobb gond ezzel a filmmel az volt, hogy szinte minden elemét, már vagy egy tucatszor láthattuk hasonló filmeknél! Tudom jól hogy már igazán nehéz eredeti ötletet kitalálni, nemcsak horrorfilmek esetében, de ezt azért már én is kicsit túlzásnak éreztem! A film története is hihetetlen sablonosra sikeredett, "fiatalok mennek túrázni az erdőbe és ott valami elkezdi levadászni őket és a túlélés reményében, menekülni kell és felvenni a harcot a lénnyel..." Őszinte leszek, hiába sablonos (de nagyon is) a történet, ebből még azért simán ki lehetett volna hozni egy közepes minőséget! Ehhez nem kellett volna többet tenniük a készítőknek, csak épkézláb karaktereket írniuk és egy hajszállal jobb színészeket összeválogatni a filmhez! Mert ennyire kevés érzelemmel megírt karakterekkel régen találkoztam (sőt, akár mondhatnánk azt is, hogy ennyire sok bosszantó karakterrel egy filmben is ritkán találkoztam) ez persze nagyon is kihat a film hangulatára! A filmbéli teremtményünk nem néz ki rosszul, csak számomra nagyon is ismerős volt egy másik horrorból (2005-ös A dög című filmből)! Most arra nem is akarok kitérni, hogy kapunk e magyarázatot ezen lényekről, hogy mik is ezek vagy hogy bármi...maradjunk annyiban, hogy itt sem nagyon erőltették meg magukat a kedves forgatókönyvíróink! Összegezve: sablonos szörnyfilm, nulla eredetiséggel, gyenge színészi alakításokkal! Azért egy megtekintést megérdemel, hogy egy két hét múlva, már ne is emlékezzünk rá!