Közösség

Vélemény:

 

72 The Strain - A kór

(2014)

The Strain - A kór

 
kabel   2015.08.31 22:56
0

A sorozat szépen indult. Voltak érdekes, bár közhelyes karakterek és szituációk, szép kamera munka és egész horrorisztikus effektek és tárgyak. Azonban ahogy haladt előre a történet egyre kevesebb dolog történt, a főgonosszal való találkozás pedig annyira semmilyen volt, hogy azt hittem nem a finálét néztem. Ezen a ponton az akciójelenetek nagyrésze már reakciókból állt és nem koreográfiából, mint a sorozat elején. A második évadba vegyes érzelmekkel néztem bele, azonban itt már olyan klisétömeg és unalom fogaadott, hogy a harmadik résztől már végigpörgettem az epizódokat, de még így is unalmas volt...Általában, az epizódok végén a jók mindig találkoztak egy gonosszal, de képtelenek voltak megölni... Nem tudom mi történt del Toro-val, de ez már nem is súrolja a Faun Labirintusának creepiségét vagy történetvezetését... Sajnálom, hogy így végződött, a dolog, pedig volt benne potenciál, mert egy egész értelmes vámpír mechanikát épített föl. A második évadban pedig átment az egész fanfiction-be, ami azt jelenti, hogy a sorozat mindent megtesz, hogy az ő kedvenc karakterei jól nézzenek ki, ignorálva a logikát vagy az ésszerűség bármilyen formáját.