Közösség

Vélemény:

 

60 Rémecskék 3.

(1991)

Rémecskék 3.

 
respect the movies   2018.01.21 07:58
0

Szerintem nem volt rossz film, bár azért gyengébb mint az első két rész! A 90-es években nagy "divatja" volt annak, hogy egy több részes horrortörténet egyik részét áthelyezik egy nagyvárosba és ez alól a "trendből" a Rémecskék sem volt kivétel! Itt már egy nagyvárosban terrorizálnak a rémecskéink (vagyis csak részben, mert az étvágyukat lekorlátozzák egy lakóházra) ami részben jó is volt, mert kicsit visszaköszön az első részben érezhető macska-egér harc! Bár azért nagy kár volt, hogy sokkal kevésbé érezhető a feszültség itt már! A színészek által életre keltett karakterek sem voltak annyira szórakoztatóak mint az előző két rész karakterei! Viszont a technikai fejlődés látható volt a rémecskéken és ez nekem kimondottan tetszett! Vannak visszatérő szereplők is az előző részekből, bár itt nem rájuk építik fel a történetet! Amúgy történet, itt már azért több logikai bakit is fel lehet fedezni, de szerintem még épp abban a határértékben mozognak ezeknek a száma, ami annyira nem zavaró! Nem tartom egy fölösleges folytatásnak mert még egy két jelenete szórakoztatni is tudja a nézőt!