Közösség

Vélemény:

 

69 Véres Valentin 3D

(2009)

Nem volt ez rossz, még Valentin napra sem!

 
Erik Csok   2024.02.14 23:15
0

Elég nagy elvárásokkal ültem le a film elé, mert érdekelt, és mivel most amúgy is jött e csodás nap, meg a horrorfilmeket is szeretem, meg is néztem! És nem volt ez rossz! Egyrészt, feszültség, az van benne, nem is kicsi, és kifejezetten egy izgalmas darab. Véres, nagyon, bár mondjuk a cím ezt is sugallja, és szerencsére a film nem hazudtolja meg magát e kapcsán. Vannak nagyon jó jelenetek is benne, látványos, és tényleg feszült, én drukkoltam egy-egy karakternek ténylegesen. Ugyanakkor, mint minden horrorfilm, ez sem mentes a kliséktől, de ennyi legyen a baj. Nekem a végén a fordulat is tetszett, számomra nem volt kiszámítható, mert a film meg tudta csinálni azt a számomra, hogy bizony gyanús legyen a két fő karakter. A színészek, azok okésak, ismertebb név itt csak Jensen Ackles, aki amúgy szerintem egy kifejezetten jó színész, és itt is tök jól alakít, de a többi színész is rendben van. Úgyhogy akit érdekel, az nézze meg, tök jó kis slasher horror, nekem nagyon tetszett, még a hibái ellenére is!