Közösség

Vélemény:

 

75 Aquaman

(2018)

DC film, avagy nekik sosem sikerül?

 
Shelby07   2020.03.26 16:15
3

Háát, DC film. Sokaknak ezzel már mindent el is mondtam. Talán azzal nem mondok el semmi újat hogy van a DC és a Marvel világ. A Marvel számomra érdekesebb és jobban kivitelezi a filmjeit, érdekesebbé tudja tenni az unalmasabb karaktereket is. Valahogy a DC-nek nem megy ez. Túl sok mindent akar, túl nagy hatást aka elérni a filmjeivel, pedig itt aztán tényleg érvényesülne az, hogy a kevesebb néha több. Félreértés ne essék, imádtam a filmet. Persze ehhez igen nagy köze volt a főszereplőnek Jason Momoanak aki minden lányt levett a lábáról az izmos testével és jóképűen rossz fiús kinézetével. Viszont túl sok az effekt, a mű dolog a filmben. És sajnos ezek nagyon látszódnak is. Itt van nagy különbség a DVC és a Marvel között. Marvel filmeknél nem látni a számítógépes technikusok beavatkozásait, míg a DC meg sem próbálja elhitetni, hogy az adott jelenet nem egy profi munka eredménye. Sokszor ez zavaró volt a filmben és számomra egy kicsit el is vett az élményből, pedig ez most lehetett volna egy igazán klassz alkotás. Mindenesetre én nagyon ajánlom, hogy akit érdekel nézze meg, mert teljesen új élményt ad, és nem mellesleg a főszereplőt is nagyon jó nézni ;)